Stor Perde Temizliği Fiyatları ile Hijyenin Adresi 2021

Stor Perde Temizliği Fiyatları

Stor perde temizliği fiyatları konusunda hem hijyenle yuvanızı ferahlatıyor hem de uygun kampanyalarla cebinizi rahatlatıyoruz. Yeniliği sadece üstün başarılı yıkama tekniklerimizde değil, kampanya ve indirimlerimizde de sağlıyoruz. Değişimi her yönden benimsiyor, yenilikçi son teknoloji cihazlarla birlikte çalışıyoruz. Temizyana Temizlik Firmamıza özel servisimizle stor perde yıkama İstanbul işlemlerimizi, İstanbul’un tüm ilçelerine ücretsiz teslimat avantajımızı sunuyoruz. Söz verdiğimiz üzere 48 saatte yeniden yuvanıza getirerek, sizi, huzurlu hijyen kokusuyla baş başa bırakıyoruz. Kuru hava yöntemli cihazımızla stor perdenizin kumaşında saklanmış en küçük toz tanesinden lekeye değin, derinlemesine temizliyoruz. Kullandığımız organik deterjanlarla insan sağlığına zarar veren hiçbir bileşene izin vermiyoruz. Özel olarak kullandığımız deterjanlarımız her tip kumaşa uygun stor perde yıkama sağlarken, en inatçı lekelerin (salça, yağ, oje gibi) bile kolayca kayıp gitmesini sağlıyor.

Ücretsiz Servis
50TL ve üzeri

Kapıda Ödeme

Stor Perde Temizliği Fiyatları

perde yıkama fiyatları1 m² / TL
Fon Perde Yıkama8
Stor Perde Yıkama10
Tül Perde Yıkama4
Jaluzi Perde Yıkama12
Dikey Perde Yıkama14
Zebra Perde Yıkama10

Devamını Oku : Kuru temizleme fiyatları

Eski Perdenizi Yenilenmiş Hissiyle Birleştiriyoruz

Evinizin dekorasyonuna güzellik katan stor perde, kullanım kolaylığı ve görselliği ile en çok tercih edilen perde türlerinden biridir. Haliyle evimizi güzelleştirmesinin yanı sıra, yaşadığımız alanın hijyenine ayak uydurması ve belirli periyotlarla temizlenmesi gerekiyor. Bu hijyeni sizler için sağlayan Temizyana, Stor Perde Yıkama Küçükçekmece yöntemleri ile temizlik hissini, ruhunuzu dinlendiren terapi eşliğinde veriyor ve perdelerinizin mis kokusu, evinizin her köşesine yayılıyor. Üstelik, bu üstün kaliteyi, cebinize en uygun stor perde temizliği fiyatları ile sağlıyoruz.

Stor Perde Temizliği Fiyatları
Stor Perde Temizliği Fiyatları

En İyi : Halı Yıkama Fiyatları

Kısacası; bizler, temizlik şirketinde aradığınız bütün özellikleri, bünyemizde barındırıyoruz. İşini titizlikle yapan personellerimizle birlikte; kaliteli malzemeler, organik yöntemler ve son teknoloji cihazların harmanını kullanarak, eski perdenizi yenilenmiş olarak geri getiriyoruz. Hiçbir ücret talebinde bulunmadan 48 saatte kapınıza değin getiriyoruz. Ayrıca, tüm bu hizmetlerimiz; stor perde yıkama Alibeyköy, stor perde yıkama Kadıköy, stor perde yıkama Şişli gibi hizmetlerle İstanbul’un her iline yayılmaktadır. Sizler de ihtiyacınız olan hijyeni, kaliteli bir firma tarafından sağlamak istiyorsanız; gelinlik kuru temizleme ve ipek halı yıkama gibi tüm hizmetleri bünyesinde barındıran Temizyana’ya güvenin.

En İyi : istanbul Koltuk Yıkama

Ferahlamış Stor Perdelerinizle Temizliğin Terapisini Yaşayın

Stor perde yıkama İstanbul hizmetlerimiz ile İstanbul’un her yerine, temizlik kokumuzu yayıyoruz. Stor perde yeni trend modelleri, kullanım kolaylığı ile her evin zevkine uygun olarak milyonlarca tür üretilmeye başlandı. Temizyana Kuru Temizleme Alibeyköy olarak, özenle seçtiğiniz stor perdelerinizin tüm kumaş tipi ve şekline uygun temizlik sağlayan deterjan ve cihazlarımızla yıkama yapıyoruz. Kumaşlarınıza hiçbir zarar vermeden, hassas yıkamada bile en güçlü etki yaratan deterjanlarımızla işlemlerimize başlıyoruz.

En İyi : Kuru Temizleme hizmetleri

Perdelerimiz, sürekli yaşadığımız alanlarda bulunması sebebiyle ne yazık ki hızlı kirlenen bir aksesuardır. Hassas mekanizmaya sahip olması ve narin kumaşları ile elde yıkamaya elverişli değillerdir. İşte tam da burada devreye giren Temizyana, sizi, tüm bu dertlerden kurtarır. Toz, sis kirleri, inatçı lekeler gibi etkenlerin sizi üzmesine izin vermeyin. Yıkama yöntemlerimiz ile hepsi çok kolay. Tüm bunları yaparken cebinizi de düşünüyor; stor perdenizin kumaşı, ağırlığı ve leke durumunu baz alınarak, indirimli tekliflerimizle Stor Perde Tamiri belirliyoruz.

Stor Perde Temizliği Fiyatları
stor perde temizliği fiyatları

En iyi : Yorgan Yıkama Fiyatları 

Stor Perde Temizliği Fiyatları ile En Uygun Fiyat

stor perde temizliği fiyatları, Evlerinize kadar teslim alıp firmamızda leke ve kumaş tiplerine göre ayırıyoruz. Deforme yahut sökük durumu ışık perdelerimizde özenle inceleniyor. Pendik Koltuk Yıkama veya lostra İstanbul hizmetlerimizde olduğu gibi, perde yıkamada da en uygun temizleme yolu belirlenerek, işlemlere başlanılıyor. Hijyenik sularda beklettiğimiz perdeleriniz, iyice rahatlatıyor. Kumaş üzerinde kir ve en ufak tozlar serbest kalıyor ve temizlenmeye başlanıyor. Söz verdiğimiz tarihte getirerek, evinize mis gibi bir koku yayıyor ve ruhunuzu dinlendiriyoruz.

Kötü enerjilerinden arınan sadece perdeniz değil siz de arınıyor, huzurlu hissediyorsunuz. Stor perde yıkama temizliği fiyatları ile de en uygun fiyatlarla perdenizi en başarılı yıkama yöntemleriyle yıkatıyorsunuz. Özlediğiniz perdenizin eski görüntüsünden kurtararak, onu tazeliyoruz. Stor perdeler, kiri çok göstermese de üzerine yapışan mikroorganizmalardan ve kirlerden kurtarılması gerekiyor. Temizyana Temizlik Şirketi olarak, size, düzenli Stor perde yıkama fiyat hesaplama aralığı öneriyoruz ve böylece; bize emanet ettiğiniz stor perdelerinize, emin ellerde bakım yapıyor ve sizlere hijyenik bir teslim gerçekleştiriyoruz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir