Kuru Temizleme Fiyatları & En Uygun Fiyat Listesi 2022

Kuru Temizleme

Kuru temizleme fiyatları listemiz ve her daim yenilenen kampanyalarımız ile destekçi bir fiyat politikası izliyoruz. Misyonumuz, İstanbul’un bütün ilçelerine temizlik kokumuzu yayarken, rahatlatıcı ödeme imkanları sağlayarak da kıymetli müşterilerimizi, her anlamda mutlu etmektir. Gelinlik Kuru Temizleme Fiyatları gibi, oldukça hassas kumaşlara sahip kıyafet ve eşyalarınızın her birine uygun yıkama tekniği ve deterjan yöntemi geliştiriyoruz. İnsan sağlığına zarar verecek ve doğa dostu olmayan hiçbir bileşeni, temizlik yöntemlerimizde barındırmıyoruz.

Stor Perde Yıkama

Kuru Temizleme Fiyatları 2023

En Uygun Kuru Temizleme Fiyat Listesi :

Gömlek35 TL
Pantolon 35 TL
Tshirt 30 TL
Takım Elbise120 TL
Ceket70 TL
Etek25 TL
Mont120 TL
KuşTüyü Mont175 TL
Palto165 TL
Kaban150 TL
Bluz35 TL
İpek Bluz35 TL
Kazak35 TL
Yelek 30 TL
Kravat & Eşarp20 TL
Elbise Gündelik100 TL
Abiye Elbisesi (Min)200 TL
Yorgan150 TL
Battaniye120 TL
Pardesü100 TL
Deri Ceket200 TL
Deri Mont220 TL
Günlük Elbise30 TL
Yatak Örtüsü100 TL
Elyaf Yorgan120 TL
Pamuklu yün150 TL
Yastık30 TL
Gelinlik (Min)800 TL
Kuru Temizleme Fiyat Listesi

Hızlı Alım. 24 Saatte Teslim

Tüm İstanbul’da Ücretsiz Servis

Müşteri Memnuniyet Garantisi

En Uygun Kuru Temizleme Fiyat Listesi

SERVİSİMİZ SADECE İSTANBUL AVRUPA BÖLGESİDİR

+90 544 430 00 85

Taşlı Gelinlik Kuru Temizleme

Kuru Temizleme Fiyat Listesi – Ütü Fiyatları

Gömlek25 TL
Tshirt 25 TL
Pantolon25 TL
Kazak 25 TL
Takım Elbise50 TL
Elbise30 TL
Ceket15 TL
Kaban50 TL
Bluz25 TL
Etek25 TL
Hırka25 TL
Şort25 TL

Ayrıca oku : Takım Elbise Kuru Temizleme Fiyatları

Yorgan Yıkama Fiyatları 2023

En iyi : Yün Yorgan Yıkama

Stor Perde Yıkama Fiyatları :

Ayrıca oku : Stor Perde Yıkama Fiyat Hesaplama

perde kuru temizleme
Kuru Temizleme Fiyat Listesi

En iyi : Stor Perde Yıkama Fiyatları 2022

Hızlı Alım. 24 Saatte Teslim

Tüm İstanbul’da Ücretsiz Servis

Müşteri Memnuniyet Garantisi

En Uygun Fiyat

SERVİSİMİZ SADECE İSTANBUL AVRUPA BÖLGESİDİR

+90 544 430 00 85

En İyi : istanbul Halı Yıkama Fiyatları

En Ucuz Koltuk Yıkama Fiyatları 2023

istanbul Koltuk Yıkama Fiyatı400 TL
Sandalye Yıkama Fiyatı (Adet)45 TL – 70 TL
Tek Kişilik Yatak Yıkama Fiyatı300 TL
Çift Kişilik Yatak Yıkama Fiyatı350 TL
Çekyat Yıkama Fiyatı320 TL
İkili Koltuk320 TL
Tekli Koltuk320 TL
Üçlü koltuk320 TL

 En Ucuz : istanbul Koltuk Yıkama

Temizyana Temizlik olarak, sevdiğiniz eşyalarınızı ve kıyafetlerinizi hijyenik bir şıklığa kavuştururken, cebinize de ferahlık katacak en uygun Kuru Temizleme Fiyat Listesi ile birlikte mutluluğunuza mutluluk katıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her an,Uygun kuru temizleme İstanbul hizmetlerimiz ile İstanbul’un tüm ilçelerine ferahlık yayıyoruz. Gelinlikleriniz, koltuklarınız, stor ve zebra perdeleriniz, her türlü dış giyim kıyafetleriniz, battaniye ve yastıklarınız; Temizyana’nın güvenli ve uygun fiyatlı temizliğine emanet. Bizlerden hizmet almak istediğinizde, Aradığınız saatten çok geçmeden hızlı alım sağlayarak, firmamızın bünyesinde bulunan özel servisimizle alım ve teslim avantajları sağlıyoruz. 24 saatte teslim garantisi ile söz verdiğimiz gibi, yenilenmiş ürünlerinizi kapınıza getiriyoruz. Üstelik, ücretsiz teslimat fırsatımızdan da yararlanmış oluyorsunuz. Teslimat ve alım aşamasında son derece dikkatli davranıyoruz ve sizlere profesyonel bir Kuru Temizleme Fiyat Listesi servisi sunuyoruz.

En Ucuz : Göktürk Kuru Temizleme Fiyatları

Lostra

Şimdi Ayırtın: En Kaliteli Ayakkabı Lostra  Hizmeti

Kuru temizleme fiyatları ile Uygun Fiyat ve Profesyonelliğimizi Birleştiriyoruz

Özellikle de salgın hastalıkların arttığı mevsimlerde, kullandığımız antibakteriyel deterjanlarımız daha çok önem kazanıyor. Zararlı mikroorganizmaları ve bakterileri %90 oranında yok ediyor. Organik deterjanlarımız, kumaşlarınızın zarar görmemesi için hassas yıkama yaparken bile, leke çıkarmada ve parlatmada son derece profesyonel bitiş sağlar. Kullandığımız formüllerde renk aktifleştirici özelliği bulunmasından dolayı, ürünlerinizi tamamen yenilenmiş görüp şaşırabilirsiniz. Kısacası; tül perde yıkama veya ipek halı yıkama gibi tüm hizmetlerimiz, mutluluğunuz ve konforunuz içindir.

En Ucuz : Deri Ceket Kuru Temizleme Fiyatları

Kuru temizleme ücreti ne kadar?

Gömlek 35 TL
Pantolon 35 TL
Tshirt 30 TL
Takım Elbise 150 TL
Ceket 100 TL
Etek 25 TL
Gelinlik. 800 – 1500 TL

Kaban kuru temizleme ne kadar?

Kaban kuru temizleme 130 TL
Hızlı Alım. 24 Saatte Teslim . Ücretsiz Servis

Kuru temizleme gelinlik kaç saat sürer?

Gelinlik yıkama 24 saat sürer
Kuru temizleme gelinlik fiyatı 800 – 1500 arasında değişiyor

Kuru temizleme ne kadar sürer?

Kuru temizleme en az 3 saat sürer

Son Teknoloji Yöntemlerimizle Eskimeye Yüz Tutmuş Ürün Bırakmıyoruz

Kuru Temizleme Fiyat Listesi firmaları arasında Temizyana’yı yukarı taşıyan şey, üstün kalitemiz ve özenli yıkama tekniğimizdir. Alanında bilgili personellerimiz ile emanet ettiğiniz ürünler, dikkatlice sökük ve inatçı lekelerin var olup olmadığına dair kumaş diplerine dek incelenir. Varsa deformeler not edilir. Paslanmaz çelikten oluşan tambura ürünler yerleştirilir. Kir çözücü ve parlatma etkili sprey süreklilik sağlanarak ürünlere nüfuz ettirilir. Makineden çıkarılan ürünler yeniden ışıkla incelenir. Geçmeyen lekeler varsa, yeniden leke çıkarma adımları uygulanır. Kumaş liflerine gizlenmiş en küçük toz tanesinden, insan sağlığını tehdit eden mikroorganizmalara kadar, söküp atmada iddialı deterjan kullanılır.

Son olarak da özenli bir şekilde ütüleyerek, ücretsiz teslimatımızla evlerinize eşlik ederiz. Sizi güzel kokular ve ferahlıkla baş başa bırakırız. Ayrıca; bizlerden Stor perde yıkama fiyat hesaplama veya zebra perde yıkama gibi hizmetlerden faydalandığınızda, solventli deterjanlarımızı kullanıyoruz. Böylece, deterjanımız, uzun bir süre toz ve kiri tutmayan silikonlu yapısından dolayı koruma kalkanı görevi görür ve perdeleriniz, ilk günkü halini korur. Siz de yıkanabilir eşyalarınızın refahı için, profesyonelliğin kelime anlamı olan Temizyana Temizlik Şirketini seçin. Çünkü Temizyana Kuru Temizleme Alibeyköy, gözünüzü arkada bırakmayacaktır. Ayrıca buna sahibiz: Beylikdüzü Stor Perde Yıkama 2021 ?.

kuru temizleme fiyatları
kuru temizleme fiyatları

Yuvanızda Mis Gibi Kokular Dolaşacak

Çok sevdiğimiz şık kıyafet ve dekoratif eşyalarımız, ne yazık ki sık sık elde yıkama ile temizliğe kavuşmuyor. Tam da burada devreye giren Temizyana ekibimiz, sizi, bu dertten kurtarıyor. Stor perde yıkama Alibeyköy hizmetleri ile başlayarak, lostra salonu İstanbul veya koltuk yıkama Kadıköy ile gösterdiğimiz başarıyı; her türlü kıyafet (mont, takım elbise, kaban gibi), yatak, yorgan ve stor perde, zebra perde gibi alanlarda devam ettiriyor, son teknoloji cihazlarla zarar vermeden temizliyoruz. Hızlıca teslim aldığımız ürünleri yetkili personellerimizle renklerine ve kumaş türlerine göre ayırarak, en uygun yıkama planını konuşuyoruz.

En ucuz Kuru temizleme fiyatları

Hızlı Alım. 24 Saatte Teslim

Tüm İstanbul’da Ücretsiz Servis

Müşteri Memnuniyet Garantisi

En Uygun Fiyat

SERVİSİMİZ SADECE İSTANBUL AVRUPA BÖLGESİDİR

+90 544 430 00 85

Beyaz ürünler için klor ve fosfat içermeyen beyazlatıcı formülle çalışırken, renkliler için renk aktifleştirici deterjanlar kullanıyoruz. Sökük ve deforme durumunu iyice kontrol ediyoruz. Geçmeyeceğini düşündüğünüz lekeler (salça, oje, vişne gibi) bile, hassas yıkama yöntemlerimizde kumaşı aşındırmadan üstün temizlik sağlıyor. Yeniliği yıkama yöntemlerimizde takip ettiğimiz gibi, kampanyalarda da yeniliği sağlıyoruz. Firmalar arasında en uygun Kuru temizleme fiyatları avantajlarına sahibiz. Cebinize en uygun ücreti belirleyerek, başarımızı kuru temizleme İstanbul‘a yayıyoruz. En iyi Kuru Temizleme Fiyat Listesi .

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir