En Ucuz Gelinlik Kuru Temizleme Fiyatları 2022

Gelinlik Kuru Temizleme

Gelinlik Kuru Temizleme işlemleri firmamız tarafından sizlere güvenli bir şekilde sunulmaktadır . Temizleme işlemi yaparken kumaş yapısına uygun bir şekilde kuru temizleme hizmeti sunmaktayız .

Gelinlikler kişiler için çok önemli olduğu için temizleme hizmetlerinde her zaman özenli bir şekilde davranmaktayız . Gelinliklerin üzerinde tasarımlar için kullanılan birçok boncuk ve aksesuar bulunmaktadır . Aksesuarlar gelinliklerin tamamlayıcı parçalarıdır.

Hızlı Alım. 24 Saatte Teslim

Tüm İstanbul’da Ücretsiz Servis

Müşteri Memnuniyet Garantisi

En Uygun Fiyat

+90 544 430 00 85

Ücretsiz Servis
50TL ve üzeri

Kapıda Ödeme

Gelinlik Kuru Temizleme işlemleri yaparken, gelinlikler üzerinde bulunan her türlü aksesuarların kurulmasını sağlayarak temizleme işlemini sunmaktayız. Gelinliklerin üzerinde bulunan boncuk ve pullar, dökülmeden ve zarar görmeden temizleme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Gelinlikler hassas yapıda olduğu için kumaş yapısına uygun ısı ayarlamaları yapmaktayız. Kuru temizlemede gelinlikler her zaman üzerinde durduğumuz bir konudur.

Gelinlik Temizleme
gelinlik kuru temizleme fiyatları istanbul

En iyi : İstanbul Stor Perde Yıkama Fiyatları

Gelinlik Temizleme 

Gelinlik Yıkama firmaları tarafından temizlenmeli ve hazırlanmalıdır. Kuru temizleme firmaları daha özenli daha güvenli bir şekilde, gelinliklerin temizleme işlemlerini sağlarlar. kuru temizleme gelinlik işlemli kaliteli ve kurumsal firmamız tarafından güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

En İyi : istanbul Koltuk Yıkama

Gelinlik Kuru Temizleme Fiyatları 202w

Gelinlik ModelleriFiyat
Taşlı Gelinlik Kuru Temizleme350 TL
Sade Gelinlik Temizleme250 TL
Kuyruklu Gelinlik Kuru Temizleme 450 TL
Tüy Detaylı Kuyruklu Gelinlik Temizleme900 TL
Pembe Gelinlik Yıkama250 TL
Abiye kuru temizleme150 TL
gelinlik kuru temizleme fiyatları istanbul

Gelinlik Kuru Temizleme Fiyatları Ile Bütçe Dostuyuz

gelinlik kuru temizleme fiyatları istanbul, gelinliğini temizletmek isteyen her müşterimiz için ilk etapta düşündürücü olabiliyor. Ancak firmamız Temizyana, bu düşünme işlemini ortadan kaldırarak, uygun fiyatlı gelinlik temizleme işlemlerini, siz değerli müşterilerimize sunuyor. Unutmayın ki, gelinlik gibi çok özel günlerde giyilen bazı kıyafetler; anılarımızı koruduğumuz yegâne şeylerdir. Bu nedenle, size özel kıyafetlerin değerini biliyoruz ve temizleme işlemimizi, tüm profesyonelliğimiz ile gerçekleştiriyoruz. Bir diğer sakıncalı düşüncelerden olan: ‘’Gelinliğim deforme olur mu? Gelinliğimin üzerindeki boncuklar ya da pullar dökülür mü?’’ soruları da, firmamızın üst düzey bilgi sahibi olduğu alanlardan biridir. Şüphesiz ki bir gelinliğin en değerli parçaları olan boncuklar, pullar ve danteller gibi özellikler için, bünyemizde son teknoloji cihazlar barındırıyoruz. Böylece, gelinliğinize hiçbir zarar gelmeden, sizlere ilk günkü haliyle teslim ediyoruz.

En İyi : Abiye Kuru Temizleme Fiyatları

Gelinlik temizleme işlemleri uzman kadromuz ve teknolojik cihazlarımız sayesinde, gelinlikleri zarar vermeden temizliyoruz.

En iyi : Yorgan Yıkama Fiyatları

Gelinlik Temizleme
gelinlik temizleme

Kalite Tesadüf Değildir – Gelinlik Yıkama

Unutulmamalıdır ki, kalite hiçbir zaman tesadüf değildir ve sonradan kazanılan bir özellikte değildir. Kalite her zaman var olan bir özelliktir. Biz de Temizyana kuru temizleme gelinlik olarak kaliteyi yaratan temizlik firmalarının başında gelmekteyiz. Her türlü temizlik işlemlerinizi isteğiniz doğrultusunda profesyonel ekipmanlarımızla tamamlayıp tarafınıza minimum süre içerisinde iletmek bizim en büyük görevimiz. Unutulmamalıdır ki, bir hizmette en önemli durum müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti olmayan bir hizmet veya müşteri memnuniyetine önem vermeyen bir firma düşünülemez. Şüphesiz, hiç kimse müşteri memnuniyeti olmayan bir firmadan hizmet almak istemez ve o firmayı asla hiç kimseye önermez.

En İyi : istanbul Halı Yıkama

Bu durumda firmamız sizlerin isteği doğrultusunda, sizlere en kaliteli hizmeti vermekte ve müşteri memnuniyetini her zaman önemseyen firmamız sizlere gece gündüz demeden kaliteli hizmeti sunmak için çalışmakta. Müşteri memnuniyeti firmamız ilk kurulduğu günden beri her zaman bizim için en önemli durumdur. Neredeyse %100’e ulaşan müşteri memnuniyetimiz sayesinde sizlerin isteği doğrultusunda gelinlik yıkama işlemlerini maksimum verim içerisinde gerçekleştirebiliriz. Türkiye’nin en büyük temizlik şirketlerinden biri olan şirketimiz sizlere hizmet etmek için her zaman hazır bir konumdadır. 

En İyi : ipek Halı Yıkama

Alibeyköy Kuru Temizleme
gelinlik kuru temizleme fiyatları istanbul

Ücretsiz ve Hızlı Teslimat – Gelinlik Temizleme

Temizlik firmalarında dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli hususta ücretsiz ve hızlı teslimattır. Ücretsiz ve hızlı teslimat yapan bir firma müşteriler için her zaman önceliklidir. Bu doğrultuda firmaların ücretsiz ve hızlı bir şekilde teslimat yapması oldukça önemlidir. Bu doğrultuda firmamız sizler için ücretsiz bir şekilde teslimatları size ulaştırmakta. Ayrıca son derece hızlı bir şekilde teslimatlar paketlenerek sizlere ulaştırılmakta. Bu durumda firmamız müşteri memnuniyetini ne kadar önemsediğini bir kez daha ortaya koymuş bir durumdadır. Siz de kaliteli bir gelinlik yıkama hizmeti almak istiyorsanız kesinlikle Temizyana kuru temizleme gelinlik firmamızdan yararlanabilir ve memnun kalma garantisiyle, güven içerisinde siparişinizi verebilirsiniz… 

En İyi : Pendik Koltuk Yıkama 2022

Profesyonel Ekipmanlar ve Deneyimli Personel

Temizlik hizmeti almak istediğiniz eşyayı bildirdiğiniz takdirde son derece deneyimli ve profesyonel çalışanlarımız, evinizden ürünü alarak firmamızda son kalite ekipmanlarla ürününüzü yıkıyor ve kaliteli bir temizlik hizmeti sağlıyor. Bir firmada en önemli durumlardan bir tanesi de çalışan kişilerin deneyimidir. Çalışan kişilerin deneyimi ve profesyonelliği elbette en üst düzeyde olmalıdır. Bu sayede siz değerli müşterilere kaliteli bir hizmet verilmektedir.

Biz de Temizyana kuru temizleme gelinlik olarak birlikte çalışacağımız iş arkadaşlarımızı özenle seçiyoruz ve sizlerin isteği doğrultusunda kaliteli hizmeti sizlere sağlıyoruz. Bizler kurulduğumuz ilk günden beri sizlere hizmet etmek için canla başla çalışmaktayız. Firmamız, kısa süre içerisinde müşteri memnuniyetini toplayıp Türkiye’nin en kaliteli ve en iyi hizmetini vermekte olan sayılı temizlik firmaları arasına girmiştir. Bu durumda firmamız Türkiye’de en kaliteli firmalardan birisidir. Ayrıca buna sahibiz: Stor Perde Yıkama Ümraniye .

temizyana
gelinlik kuru temizleme fiyatları istanbul

kuru temizleme gelinlik İşlemlerimiz Nasıl Gerçekleşiyor?

gelinlik kuru temizleme fiyatları istanbul alanlarında verdiğimiz tüm hizmetler, ilk olarak müşteri memnuniyeti ile başlıyor. Firmamızda barındırdığımız İstanbul gelinlik temizleme ve Gelinlik Yıkama gibi hizmetlerimize ek olarak, kuru temizleme gelinlik alanında da sunmuş olduğumuz işlemlerin hepsi, profesyonel ekiplerimiz ve cihazlarımız sayesinde gerçekleşiyor. Bizlerden hizmet almak istediğinizde, ilk etapta dileklerinizi dinleyerek, buna uygun bir temizleme işleminin tohumunu atmış oluyoruz. Ardından, temizlik için teslim aldığımız gelinliklerinizi, firmamızdaki profesyonel ekibimiz tarafıyla inceliyoruz ve gelinliğiniz kumaş türünü, cinsini, hassasiyetini belirleyerek; bunlara uygun cihazlarımızı seçiyoruz.

Üstelik gelinliklerinizde bulunan boncuklar, danteller ve pullar gibi pek çok detay, firmamızın dikkat ettiği pek çok unsurdan biridir. Cihazlarımızın profesyonelliği ve ekibimizin tecrübesiyle birlikte, hiçbir hasar görmeden, tamamen size özgü temizleme çeşitleri belirliyoruz. Böylece, sizi, gelinliği ilk satın aldığınız günlere göndermiş oluyoruz. Üstelik bu hizmetimizi, hızlı teslimat özelliği ve gelinlik kuru temizleme fiyatları istanbul listesinde uygun fiyatlarımız ile birleştirerek; sizlere en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz.

En iyi : Göktürk Kuru Temizleme

gelinlik kuru temizleme nasıl yapılır ?

Zamandan tasarruf ve tekstil ürünlerinin sağlığını koruma, kuru temizlemenin faydaları arasındayken, diğer yandan bazı kıyafetleri evde yıkamanız mümkün değildir.

Bunlara örnek olarak kıravatlar, eşarplar ve takım elbiseler olabilir. Bunun yanı sıra Kuru temizlemecilerin en sık karşılaştığı ürünlerden biri de gelinliktir . Birçok insan gelinliklerini ilk günkü gibi muhafaza etmek ister ya da aksine artık kullanımına ihtiyaç duyulmadığı için elden çıkarma girişiminde bulunur .

En iyi : Kuru Temizleme hizmetleri

Ancak gelinliklerin genellikle beyaz olduğu varsayılınca , şiddetli lekeler edinmesi de oldukça sık karşılaşılan bir durumdur . Bu lekeleri piyasada bulunan deterjanlar ile çıkarmanız imkansızdır . Oysa kuru temizlemecilerde bulunan özel leke çıkarıcı ürünler , çıkmayacağı düşünülen lekeleri sanki hiç oluşmamışçasına çıkarır . Bu özel leke çıkarıcı ürünler , giyim ürünlerinin özelliklerine göre üretilmiştir ve bu yüzden ürüne herhangi bir zarar vermez.

Deforme etmeden leke çıkarma özelliği sayesinde kullanılan leke çıkarıcılar, kuru temizlemeci tercih etmenin önemli sebepleri arasında yer alır.

Gelinlik 2020
kuru temizleme gelinlik

Gelinlik Yıkama

Gelinlik yıkama, son zamanlarda oldukça tercih edilen bir temizlik hizmetidir. Özellikle yeni evlenecek çiftler gelinliklerinin daha parlak ve ışıltılı gözükmesini istedikleri için bu temizlik uygulamasını yapmaktadırlar. Bu doğrultuda ülkemizde de bu işlem oldukça rağbet görmektedir. Özellikle İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde gelinlik yıkama hizmetleri bulunmaktadır. Bizler de Temizyana kuru temizleme gelinlik olarak temizlenmesi gereken gelinliklerinizi veya daha parlak gözükmesini istediğiniz gelinliklerinizi temizleyip tarafınıza minimum süre içerisinde iletiyor ve memnun kalmanızı sağlıyoruz. Yukarıda da belirtildiği gibi bu temizlik işlemi ülkemize daha yeni yeni girmiş olmasına rağmen neredeyse herkes tarafından tercih edilen bir temizlik hizmeti oldu. Bu bakımdan biz sizlerin temizlenmesi gereken gelinliklerinizi minimum süre ve maksimum verim çerçevesinde temizlemekteyiz. 

En iyi : Stor Perde Yıkama Bahçelievler

kuru temizleme gelinlik Fiyatı ?

gelinlik kuru temizleme fiyatları istanbul 250TL – 350TL
Hızlı Alım. 48 Saatte Teslim . Ücretsiz Servis

Gelinlik Kuru Temizleme kaç Saat Sürer ?

48 saat içinde yuvanıza yeniden göndereceğimizin sözüyle yapıyoruz. İstanbul’un bütün ilçelerine 48 saat içinde ücretsiz teslim imkanını yaşatıyoruz. Misyon edindiğimiz kaliteyi; hem temizlikte hem de müşteri memnuniyetimizde uyguluyoruz. Kısacası; İstanbul’a, ferahlatıcı temizlik kokumuzu, en iyi ve en etkin imzamızla yayıyoruz.

Gelinlik Kuru Temizlemeye Verilir Mı ?

gelinlik kuru temizleme fiyatları istanbul işlemleri yaparken، kuru temizleme yaptığımız cihazlar oldukça kalitelidir. Kaliteli cihazlar ve teknolojik ekipmanlar sayesinde، gelinlikleri hiçbir şekilde zarar vermeden tüm temizlik işlemlerini yapmaktayız. Firmamız uzman kadrosu ile her türlü kumaş yapısına uygun temizlik hizmetlerini sunuyor. Temizlenen gelinlikler، dikkatli bir şekilde ütülenerek، özel günleriniz için giyme hazır hale getirilmektedir.

gelinlik kuru temizleme nasıl yapılır ?

Gelinlik, 12 saat boyunca özel bir deterjanında ıslatılır.
Daha sonra lekeler için iyice kontrol edilir ve temizlenir.
Sonra özel bir makinede yıkayın
Sonra kurumaya izin

Temizyana Alibeyköy Kuru Temizleme 

Hızlı Alım. 24 Saatte Teslim

Tüm İstanbul’da Ücretsiz Servis

Müşteri Memnuniyet Garantisi

En Uygun Fiyat

+90 544 430 00 85

Civarda uygun fiyatlı ve kaliteli olarak gelinlik temizleme hizmetlerini sunan en iyi firma biziz. Sizlerle tüm gelinlik temizleme işlemleri için kuru temizleme firması arıyorsanız, firmamızı tercih ederek güvenli bir şekilde bu işlemleri alabilirsiniz. uygun gelinlik kuru temizleme fiyatları istanbul . Hemen Ara

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir