Halı Yıkama

En İyi Halı Yıkama | Ucuz Fiyat Ve Yüksek Kalite 2020

Halı yıkama işlemi oldukça önemli bir işlemdir. Çünkü, halılar temizlenmediği takdirde birçok bakteriyi bünyesinde tutabilir. Bu yüzden halıları zamanında ve stabil bir şekilde yıkamamız, temizlememiz çok büyük önem taşımaktadır. Aksi takdirde yıkanmamış halılar, yukarıda da belirttiğimiz gibi birçok bakteriyi bünyesinde bulundurduğundan çeşitli hastalıklara davetiye çıkarabilir. Kaldı ki bunun olmasını şüphesiz kimse istemez. Bu durumda halıları düzenli bir şekilde yıkamak son derece önemlidir. Halı temizliği işlemleri ev ortamında veya profesyonel ekipmanlar kullanan işletmelerde gerçekleştirilebilir. Fakat, ev ortamında yıkanan halıların iç kısımlarında az da olsa kir kaldığı tespit edilmiştir. Bu durumda en temiz ve en yorucu olmayan yol halıları, halı yıkama işletmelerine vermektir. Lakin, tabii ki de daha önceden halı yıkama işlemlerini yapmış olan kişiler evlerinde de halı temizliği işlemini yapabilirler. Şüphesiz bu konuda Türkiye’nin en deneyimli kuru temizleme şirketlerinin başında gelen firmamız TemizYana sizlerin isteğini uygun fiyat ve maksimum verim çerçevesinde gerçekleştiriyor.

Hızlı Alım. 72 Saatte Teslim 🕒

Tüm İstanbul’da Ücretsiz Servis 🚚

Müşteri Memnuniyet Garantisi👍

En Uygun Fiyat 👌

📞 +90 544 430 00 85

Halı temizliği

Temizyana Halı Yıkama

Halı yıkama, asla taviz verilmemesi gereken bir konudur. Sonuç olarak her şeyin başında sağlık gelmektedir. Halılarımız da bizim sağlığımızı etkileyebilecek bir üründür. Yukarıda da belirttiğimiz gibi temizlenmediği takdirde çeşitli hastalıklara davetiye çıkarabilir. Bu yüzden, yani sağlığımız için kesinlikle düzenli bir şekilde halı temizliğimizi yapmamız gerekmektedir. Halınızı yıkanması için bir işletmeye vereceğiniz zaman iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. İyi bir araştırma yapılmadığı takdirde kötü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Araştırma yapmanın en önemli nedenlerinden bir tanesi şüphesiz kendinize uygun en iyi halı temizleme şirketini seçmenizdir. Bu bakımdan firmamız Türkiye’nin en öne çıkan kuru temizlemeleri arasında yer almaktadır. Kaliteli bir halı yıkama işletmesi sizi oldukça memnun edecektir.

En iyi : Stor Perde Yıkama Fiyatları

Müşteri Memnuniyet – Halı Yıkama

Bu tür işletmeleri bulmak için de iyi bir araştırma şarttır. Ayrıca kimse cebinden fazla para çıkmasını istemez. Bu yönden de iyi bir araştırmayla en uygun ve en kaliteli halı yıkama işletmelerini sorunsuz bir şekilde bulabilirsiniz. Her işlemde bulunduğu gibi halı temizliği işleminde de dikkat etmemiz gereken belli başlı önemli konular vardır. Bu durumlara dikkat edildiği takdirde sorunsuz bir şekilde halılar yıkanabilir. Lakin, bu durumlara dikkat edilmediği takdirde sizlere çeşitli sorunlar çıkarabilir. Müşteri memnuniyeti her zaman oldukça önemlidir. Bu doğrultuda firmamız Temizyana  Kuru Temizleme Alibeyköy ,müşteri memnuniyetini her zaman ilk sıraya koyarak sizlere hizmet vermektedir. Bu yüzden bu noktalara özellikle dikkat edilmesi gerekmektedir. yıkatırken dikkat edilmesi gereken hususlar ise şu şekildedir: 

En iyi : Gelinlik Kuru Temizleme Fiyatları

Halı Yıkarken / Yıkatırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar 

Halı yıkarken olarak iki farklı seçenekte bu işlemi değerlendireceğiz. Öncelikle iki seçeneğin de kendine özgü dikkat edilmesini gerektiren hususları vardır. Yani, bunlar tamamıyla birbirinden farklıdır desek yanlış olmaz. İlk olarak açıklayacağımız konu halı yıkarken dikkat edilmesi gereken hususlar olacak. 

istanbul Halı Yıkama

En İyi : Kuru Temizleme hizmetleri

Halı Yıkarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar 

İki seçenek arasından en dikkat edilmesi gereken konu budur desek yanlış olmaz. Sonuç olarak kendi başımıza halı yıkadığımız zaman ekstra bir güç gerekmektedir. Yani, halı yıkama işletmeleri gibi yıkama işlemi makinelerle gerçekleştirilmez. Bu yüzden daha dikkatli olmak gereklidir. Halı yıkarken dikkat edilmesi gereken hususlar ise şu şekildedir: 

 • Halı yıkarken en önemli kısım şüphesiz deterjan / şampuan seçimidir. Bu seçimleri iyi yapmamız gerekmektedir. Aksi takdirde halı iyi temizlenemez ve içerisinde halâ bakteri barınabilir. Bu da kesinlikle istemeyeceğimiz bir durumdur. 
 • Özellikle yün olan halıları arap sabunu ile yıkamak sizin açınızdan en iyi tercih olacaktır. Çünkü, yün halılarda en sağlıklı yıkama işlemi arap sabunundan geçmektedir. 
 • Halı yıkama işlemi bittikten sonra halıyı tekrar beyaz sirke ile yıkamak mikropları tamamıyla öldürecek ve halıya parlak bir görüntü verecektir. 
 • Halı temizleme işleminden sonra yıkanan halının iyi bir şekilde durulanması gerekmektedir. Aksi takdirde iyi durulanmayan bir halının içerisinde bulunan deterjan parçacıkları halıya zamanla zarar verebilir. 
 • Halı kesinlikle çamaşır suyu olmadan yıkanmalıdır. Çamaşır suyu halının üzerinde ve saçaklarında çeşitli lekelenmeler oluşturabilir. Dolayısıyla kesinlikle çamaşır suyu kullanılmamalıdır. 
 • Halı yıkandıktan sonra kurutma işlemi için rüzgarlı bir ortam tercih edilmelidir. Lakin, bu ortamda güneş ışığı bulunmamalıdır. Aksi takdirde güneş ışığı halının mevcut rengine zarar verebilir. Ayrıca buna sahibiz: Stor Perde Yıkama Şişli .
Halı Temizleme

Halı Yıkatırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar 

Bir diğer önemli konu da halı yıkatırken dikkat edilmesi gereken hususlardır. Şüphesiz bu hususlar kaliteli bir halı yıkama firması seçmek için son derece önemlidir. Bu seçenekler doğrultusunda bir firma seçmeniz sizin yararınıza olacaktır. Halı yıkatırken dikkat edilmesi gereken hususlar ise şu şekildedir: 

 • Halı yıkatacağınız firmanın gerekli alt yapıya sahip olup olmadığı detaylı bir şekilde araştırılmalı aksi takdirde istemeyeceğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.
 • Halınızı vereceğiniz işletmenin ne tür şampuan kullandığına dikkat etmelisiniz. Kalitesiz bir şampuan kalıcı renk değişimlerini beraberinde getirebilir. Bu yüzden kaliteli bir şampuan kullanan bir firmaya halınızı vermeniz son derece önemlidir. 
 • Eğer zaman sıkıntınız varsa halılarınızı kaç gün içerisinde tarafınıza iletebileceklerini sormalısınız. Sormadığınız takdirde halılarınız elinize geç ulaşabilir.
 • Müşteri memnuniyeti sağlayıp sağlamadığını araştırmalısınız. Aksi takdirde kötü muameleyle karşılaşabilirsiniz. Özellikle tanıdıklarınızın kullanmış olduğu bir işletmeyi kullanmanız sizin açınızdan daha iyi olacaktır. 
 • Farklı karakteristik özellikteki halıları tamamen temizleyebiliyor mu diye bir araştırma yapmanız sizin için büyük bir avantaj sağlayacaktır. 

En İyi : istanbul Koltuk Yıkama

Halı Yıkama İşlemleri 

Halı yıkama işlemleri şüphesiz atlanmaması gereken bir konudur. Atlanan her işlem sizlere eksi olarak geri dönecektir. Bu yüzden kaliteli bir şekilde işi tamamlamak son derece önem teşkil etmektedir. Yapılması gereken işlemleri eksiksiz bir şekilde tamamlanması halinde, halınız oldukça kaliteli bir şekilde yıkanmış olacaktır. Bu doğrultuda eksiksiz tamamlanan bir halı temizleme işlemi size hiçbir sorun çıkarmayacaktır. Halı yıkama işlemlerinin eksiksiz olarak yapılması hem evde halı yıkama işlemlerinde hem de halı temizliği işletmelerinde oldukça önemlidir. Her iki taraf için de bu işlemler aksatılmamalı ve tam bir şekilde yapılmalıdır. Evde halı temizleme işlemlerinde halıların geçmesi gereken işlemler bellidir. Bu işlemleri sıralayacak olursak: 

 • Öncelikle havadar bir alana halı serilmelidir. 
 • Ardından halı yıkama işleminde kullanılacak olan şampuan / deterjan kaliteli bir şekilde seçilmelidir. 
 • Sonrasında halı temizliği aleti yardımıyla, halıya döktüğünüz şampuan / deterjan iyice halıya dağıtılmalı ve yıkama işlemi başlamalıdır. 
 • Halı temizleme işlemi bol su ve bol şampuan yardımıyla yapılmalıdır. 
 • Halının her tarafının yıkandığından emin olunmalıdır. 
 • Halı yıkaması bittikten sonra halı, bol su ile durulanmalıdır aksi takdirde halıda çeşitli lekelenmeler oluşabilir. 

En iyi : Yorgan Yıkama Fiyatları 

Görüldüğü gibi evde halı yıkama işlemleri doğrultusunda bu işlemlerin yapılması gerekmektedir. Bu işlemlerin aksatılması halinde çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden bu işlemlerin aksatılmadan gerçekleştirilmesi gereklidir. Son indirimlerimiz : Pendik Koltuk Yıkama .

Hızlı Alım. 72 Saatte Teslim 🕒

Tüm İstanbul’da Ücretsiz Servis 🚚

Müşteri Memnuniyet Garantisi👍

En Uygun Fiyat 👌

📞 +90 544 430 00 85

halı temizliği

Halı Temizleme Aşamaları

Halı yıkama işletmelerinde, halı yıkama işlemi de aynı evde halı temizleme işlemi gibi belirli kurallar doğrultusunda yapılmaktadır. Tabii ki bu kurallar da aynı evde halı temizliği gibi aksatılmadan yapılmalıdır. Halı temizleme işletmelerinde işlemleri ise şu şekildedir: 

 • Öncelikle yıkanacak olan halının siparişi alınır ve yıkanacak halı çalışanlar tarafından alınır. 
 • İşletmeye getirilen halı toz alma ve lekelerle mücadele makinasından geçirilerek halı üstünde bulunan tozlar ve lekelenmeler giderilir. 
 • Ardından tamamıyla halı yıkama aşamasına geçilir ve bu aşamada halının tamamı detaylı bir şekilde yıkanır. 
 • Halının yıkanmasının ardından halı kurutulmaya verilir. Ardından parfümlenerek ve paketlenerek geri teslim edilir. 

En iyi : Gelinlik Kuru Temizleme

Bu doğrultuda işletmelerin uyguladığı adımlar da bu şekildedir. Yine aynı evde halı yıkama işlemleri gibi işletmelerde yıkanan halıların geçeceği aşamalar aksatılırsa kötü sonuçlarla karşılaşılabilir. Unutulmamalıdır ki firmamız sizlerin isteği doğrultusunda en kaliteli hizmeti vermektedir. Uygun fiyat ile maksimum verimi alabileceğiniz firmamız sizlere kaliteli ve deneyimli personeliyle hizmetlerini sunmaktadır.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button