İstanbul Stor Perde Yıkama Fiyatları 2022 kuru Temizleme

perde kuru temizleme

Ne kadar istanbul stor perde yıkama Fiyatları 2021 ?

istanbul stor perde yıkama ile her alana yayılan hizmetlerimiz sayesinde, temizlik kelimesine yeni bir boyut getirerek, stor perdelerinizi temizliyoruz. Temizlediğimiz stor perdeler ile alacağınız hijyen kavramı, şu günlerde tüm Türkiye’nin mustarip olduğu COVID-19 sebebiyle de ihtiyacınız olan tek şey. Bu ihtiyacı, profesyonel hizmetler ve üst düzey temizlik anlayışı ile sağlayan firmamız Temizyana, evinize sağladığı hizmetler ile mis kokulu hijyeni yeniden canlandıracak. Evlerimizdeki perdelerimizin ihtiyacı olan ivedilikli temizliği sağlayan Temizyana’dan uygun fiyatlı stor perde temizliği hizmeti almak ister misiniz? Öyleyse, kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sonrası, profesyonel ekibimiz sizler ile iletişime geçerek, hizmetimizin başlangıcını sağlayacaktır.

Hızlı Alım. 48 Saatte Teslim

Tüm İstanbul’da Ücretsiz Servis

Müşteri Memnuniyet Garantisi

En Uygun Fiyat

Ücretsiz Servis
50TL ve üzeri

Kapıda Ödeme

En Ucuz istanbul Stor Perde Yıkama Fiyatları

perde yıkama fiyatları1 m² / TL
Stor Perde Yıkama15
Jaluzi Perde Yıkama15
Dikey Perde temizleme18
Dikey Tül Perde Yıkama25
Ahşap Stor Perde Temizliği20
Zebra Perde Temizleme15
Dikey Zebra Perde Yıkama (Çift kat)28
Ahşap Jaluzi Temizliği45
Tül stor perde temizliği15
Bambu Stor Perde temizleme20
Plise Perde Temizliği20

Devamını Oku : Kuru temizleme fiyatları

Zebra Perde Yıkama ekiplerimiz sayesinde perdelerini güvenle temizlenecektir. Bu tür konularda herhangi bir şekilde sorun yaşamamak için firmamız en güvenilir kurumdur. stor perde temizleme ekipleri özel deterjanlar ve kuru hava imkânları ile perde üzerindeki tüm lekeler temizlenecektir. Bu konuda son derece titiz imkânlar bu konuda son derece pratik imkânlar sağlanmaktadır.

Sizlerde perdelerini konusunda kaliteli imkânlardan yararlanmak için firmamızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Stor Perde Yıkama
istanbul Stor Perde Yıkama Fiyatları

En İyi : istanbul Koltuk Yıkama

Perde Kuru Temizleme Fiyatları 2021

perde Kuru Temizleme fiyatları1 m² / TL
Fon Perde Kuru Temizleme12
Fon Perde Temizleme (İpek)25
Fon Perde (Astarlı)15
Katlamalı Perde 18
Degrade Perde 35
Drape Perde temizliği35
Tül Perde (Nakışlı)8
Tül Perde Kuru Temizleme8
Kruvaze Perde 15
Kadife Perde15
Kadife Fon12
Kadife Fon Astarli15
Cibinlik15

En İyi : Lostra hizmetleri

istanbul Stor Perde Yıkama Fiyatları 2022

Temizyana Temizlik Şirketi olarak birincil ilkelerimizden biri olan uygun fiyatlı temizlik anlayışımız, istanbul Zebra Perde Yıkama alanlarına yayılmaktadır. Böylece, firmamızın içerisindeki kampanyalar, siz değerli müşterilerimiz ile buluşuyor ve profesyonel stor perde temizleme hizmetimizin kalitesini her fiyat aralığına göre aynı sunarak, müşterilerimizi kalite ile buluşturmaya çabalıyoruz. Her stor perde modeli, türü ve stor perde temizliği m2 aralıklarına göre şekillenen fiyat politikamız sayesinde, müşterilerimizin cebini düşünüyoruz ve İstanbul Stor Perde Yıkama Fiyatları hizmetlerimiz ile tercih edilirliğimizi arttırıyoruz. Siz de profesyonel bir hizmet ve uygun fiyatlı bir hizmet anlayışından faydalanmak istiyorsanız, hemen tarafımızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

En iyi : Göktürk Kuru Temizleme

istanbul Stor Perde Yıkama Fiyatları
Perde Yıkama Fiyatları

Stor Perde Yıkama Fiyat Hesaplama

konusunda da sizleri yormuyor ve firmamızın profesyonel ölçümleri sayesinde, hatasız bir hesaplama gerçekleştiriyoruz. Perdenizin değişen yapılarına göre, değişken stor perde temizliği m2 fiyatları kullanıyoruz ve indirimli fiyatlarımızdan, sizleri her zaman haberdar ediyoruz. Barındırdığımız uygun fiyat politikası ile sağladığımız kaliteli hizmetlerde de içinizin her zaman rahat olmasını sağlıyoruz. Sizler de stor perde yıkama fiyat hesaplama nasıl yapılır diye düşünmeden, işinin ehli ve güvenilir bir firma olan Temizyana’dan hizmet alın. Çünkü Temizyana, gerçekleştirdiği hizmet ritüellerinden, fiyat hesaplama veyahut yıkama malzemeleri gibi tüm bilgilere kadar, her zaman haberdar olmanızı sağlar.

M²= en x boy= 1 m x 2 m= 3 M²

Fiyat = M² x 1 m² / TL = 3 M² x 10 TL = 30 TL

Stor Perde Yıkama Fiyat Hesaplama

En İyi : istanbul Halı Yıkama

Temizyana ile Sizlere Profesyonel Bir Hizmet Sunuyoruz

stor perde temizliği firmaları arasında sağladığımız temizlik hizmeti ile birçok başarı sağlamış bulunmaktayız. Her perdeniz için özel olarak sunmuş olduğumuz ilgi, alaka ve hizmet, perdelerinizin emin ellerde olduğunun bir kanıtıdır. Evinizin temel direği olan perdeleriniz için sizlerin evine kadar geliyor ve stor perdelerine gösterdiğimiz özen ile, bir mağazadan satın alınmışçasına teslim ediyoruz. Bu hijyen anlayışımız ile üst düzey temizliğe ihtiyacımız olan şu günler için sizlere ekstra bir atı sağlayarak, evlerinize mis kokuyu getiriyoruz.  Üstelik 48 saatte teslim garantimiz ile perdelerinizin sizlere çok daha kısa sürede teslim edilmesini sağlıyoruz. Böylece; kaliteli, kısa sürede teslim ve uygun istanbul Stor Perde Yıkama Fiyatları işlemlerimizi, sizlere tek bir pakette sunmuş oluyoruz.  

En İyi : Kuru Temizleme hizmetleri

stor perde temizliği İşlemi Neden Gereklidir?

stor perde temizliği işlemi, başta evimizin genel temizliği olmak üzere; hijyen kelimesinin tam karşılığını verebilmek nedeniyle 6 ay süre içerisinde tekrarlanması gereken bir işlemdir. Stor perdelerde biriken yağ, kirli hava ve belki de oluşabilecek herhangi bir leke, bazen normal bir temizlik ile mümkün olmayabilir. Ya da cinsini ve türünü bilmediğimiz stor perdelerimize yanlış temizlik ritüelleri uygularsak, perdelerimizin ömrünü, normalden daha da kısa bir süreye düşürebiliriz. Bu olumsuz durumu ortadan kaldırmak isteyen Temizyana Temizlik şirketi, tamamen perdelerinize uygun temizlik işlemleri gerçekleştiriyor. Sonuç olarak da Perde Temizleme Fiyatları alanına, yenilikçi bir temizlik anlayışı getiriyor.  Ayrıca buna sahibiz: Beylikdüzü stor perde temizleme Fiyatları 2021 ?.

Perde temizliği
stor perde temizliği

Stor Perde Temizliği

Firmamız Temizyana Zebra Perde Yıkama Şirketi de bu güçlü temizliğin hakkını vererek, her perde türüne özgü temizleme biçimleri bulundurmaktadır. Tarafımız aracılığıyla temizletmek istediğiniz perde, hangi tür olursa olsun; firmamızda yer alan makinaların ayarlanabilen güçleri, farklı deterjan türleri ve kurutma çeşitleriyle, perdenize gelecek zarar, direkt olarak ortadan kaldırmaktadır. Bu sayede, sizler hem profesyonel ve hijyenik bir hizmet almış oluyorsunuz, hem de 48 saatte teslim garantimiz ile hiçbir sorun ya da zaman kaybı yaşamadan, perdenize kavuşuyorsunuz. Kısacası; Temizyana Temizlik Şirketi ile perde temizliği, çok daha kolay!

En İyi : Pendik Koltuk Yıkama 2022

Stor Perde Yıkama, Tül Perde Temizleme veya Zebra: Hepsi Temizyana’da

Evlerimizin dekorasyon algısını yeniden canlandıran perdelerinizin temizliğini, güvendiğiniz bir firmaya teslim etmek ve gerisini düşünmemek ister miydiniz? Temizyana firmamız, siz değerli müşterilerimizin perdelerine kendi eşyası gibi sahip çıkıyor! Stor perde temizleme veya tül perde temizliği; her ne olursa olsun, talebiniz üzerine perdelerinizi sizlerden alıyor ve firmamız Temizyana’ya getiriyoruz. Ardından, perdelerinizin türünü ve cinsini belirleyerek, tamamen perdenizin kimliğine özgü bir temizleme metodu belirliyoruz. Bu metotların içinde;

  • Perdenizin türüne göre makine seçimi,
  • Perdenizin hassasiyetine göre ısı ve yıkama ayarı,
  • Perdenizin cinsine göre deterjan seçimleri ve
  • Perdenizin cinsine göre kurutma seçenekleri bulunmaktadır.

Bu sayede, sizler perdelerinizi gözünüz arkada kalmadan, ‘’Perdeme bir şey olur mu?’’ korkusuna kapılmadan, rahatlıkla bizlere emanet edebileceksiniz. Çünkü Temizyana, üst düzey teknolojik cihazları, profesyonel bir ekip ile harmanlayarak, etkin bir hizmet sunuyor!

En Ucuz : Yorgan Yıkama

Stor Perde Yıkama

istanbul Stor Perde Yıkama Fiyatları – Hizmet Bölgeleri

Şişli Stor Perde Yıkama

Zeytinburnu – Sultanbeyli – Ataköy – Florya – Bahçeşehir

Bebek – Nişantaşı – Eyüp – Fatih – Gaziosmanpaşa – Güngören

Beyoğlu – Etiler – Mecidiyeköy – Sultanahmet .

Esenyurt Stor Perde Temizliği

Büyükçekmece – Sefaköy – Yenibosna – Kağıthane

Avcılar – Bahçelievler – Bakırköy – Beylikdüzü

Göktürk Stor Perde Temizleme

Arnavutköy – Zekeriyaköy – Sarıyer

Ataşehir stor perde temizleme

Üsküdar – Kadikoy – Ümraniye – Göztepe – Bostancı – Maltepe

En Ucuz : Beşiktaş stor perde temizleme

Perde Temizliği Fiyatları Uygunluğu Temizyana Temizlik Şirketi ile Mümkün!

istanbul Stor Perde Yıkama Fiyatları , müşterilerin hizmet almak istediği noktada takıldığı belli başlı hususlardan biridir. Bu haliyle çok normal bir durum çünkü yetersiz bir hizmete dahi çok fazla paralar dökülmesi, oldukça muhtemel bir durum. Temizyana Temizlik Şirketi ise, müşterilerinin bu belirsizliği yaşamasını istemeyerek, her daim uygun fiyatlı hizmet garantisi sunmaktadır. Kısacası; bugüne kadar Zebra Perde Temizleme dahil, Halı Yıkama Fiyatları veya gelinlik kuru temizleme gibi alanlardaki fiyat politikasını, tamamen müşteri cebini düşünerek hazırlamıştır. Bu sayede, siz müşterilerimizin bilgi almak istediği Stor Perde kuru temizleme Fiyat Hesaplama, firmamız tarafından ele alındığında, hiçbir zaman göz korkutmamaktadır. Aksine, her daim kampanyalı fiyat aralıklarımıza kaliteli hizmet vermekten, üstün bir gurur duyuyoruz.

En İyi : Stor Perde Tamiri

Hijyen Kelimesini Üstün Hizmet Anlayışı ile Birleştiriyoruz!

Perde temizliği kavramının ihtiyaç duyduğu hijyeni, Temizyana sizler için sunuyor! Sağladığı hizmet kalitesi ile perdelerinizin en derinlerine ulaşıyor ve bakteri, kir, toz gibi tüm etkenleri, anında yok ediyor. Üstelik 48 saatte teslim garantisi ile! istanbul stor perde temizliği Fiyatları veya tül perde temizliği gibi tüm perde türlerinizin güvenilir bir adreste olmasını istiyorsanız, tek adresiniz: Temizyana Kuru Temizleme Alibeyköy . Tercihinizde sonra, hijyen ve müşteri memnuniyeti kavramını sizlere ulaştırmak, Temizyana’nın birincil görevi olacaktır. 48 saatte teslim garantimiz ile sizler de perdelerinizi yıkattırmak ve evlerinizin mis kokuya ulaşmasını istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin!

istanbul Stor Perde Yıkama Fiyatları
istanbul Stor Perde Yıkama Fiyatları

Tül Perde Kuru Temizleme Fiyatları

Tül perde kuru temizleme fiyatları ile sizlere sağladığımız uygunluk, hiçbir zaman kalitemizi etkilememekte. Bünyemizde barındırdığımız son teknoloji cihazlar ile tül perdenize uyguladığımız naif yıkama işlemleri, sizlere ferahlık vadediyor. Bu sayede, sizler naif perdelerinizin etkili temizlikle buluşmasına şahit oluyor ve bunu, Temizyana’nın tül perde kuru temizleme fiyatları listesindeki uygunluk ile gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Üstelik, hızlı ve ücretsiz teslim özelliğimiz de, fiyatlarımızdaki uygunluğa dahil!

Stor Güneşlik Yıkama Fiyatları

Stor güneşlik yıkama fiyatları ile evlerinize bir güneş oluyoruz! Stor güneşliklerin ışık geçirmeyen yapısı, evlerinizde istediğiniz algıyı yaratabilir. Ancak bu algının yanı sıra, yıkama işlemlerindeki tak-çıkar gibi şeylerle yorulabilirsiniz. Bizler Temizyana olarak, sizlerin yorulmasını istemiyor ve tamamıyla donanımlı bir şekilde evlerinize gelerek, perdelerinizi söküyoruz. Ardından, itinalı bir Zebra Perde Yıkama gerçekleştiriyoruz ve ışıltıyı, hizmetlerimizle sağlıyoruz! Sizler de hızlı ve ücretsiz teslim gibi özelliklerimize ek olarak; stor güneşlik yıkama fiyatları ile uygunluğu da tatmak istiyorsanız, Temizyana’dan dilediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz.

En Ucuz : Gelinlik Kuru Temizleme

Yaygın Sorular

Stor Perde Yıkama Evde Nasıl Yapılır?

Stor perdeler, modern bir görünüm için vazgeçilmezdir. Birçok çeşidi mevcuttur. Perdeyi yıkamak için yıkanabilir malzemeden yapılmış olması gerekir. Stor perde yıkanabilir malzemeden yapılmışsa; Özel bir çamaşır makinesinde yıkanabilir. Bu perdeleri çamaşır makinesinde düşük sıcaklıklarda yıkarken sorun yaşanmaz. Çamaşır makinesine çamaşır deterjanı eklemek yeterlidir.

Stor Perde Ne Kadar Sürede Yıkanmalı?

Stor perdeler şık görünümünün yanı sıra çabuk kirlenmektedirler. Peki, stor perdeler ne kadar sürede yıkanmalı? Bu tamamen kullanıma bağlı olarak değişiklik gösterir. Stor perdelerin senede 1-2 defa yıkanması yeterlidir. Fakat çok fala kullanılıyor ise ve açık renk ise bu senede 3 defaya çıkabilir. Yıkama esnasında perdeye uygun deterjanlar tercih edilmelidir.

Stor Perde Yıkama Evde Nasıl Yapılır?

Stor perdeler artık günümüzde her evde bulunan perde çeşitlerindendir. Zarif ve şık görünüme sahiptir. Peki, evde stor perde temizleme nasıl yapılır? Stor perde eğer yıkanılabilecek malzemelerden yapılmış ise çıkarılıp suyun altında yıkanabilir. Eğer malzemesi yıkanılabilir değilse o zaman nemli bez yardımı ile stor perde silinir. Yıkanma işleminde kimyasal içeriği az olan malzemeler tercih edilmelidir.

Stor Perde Yıkama Kaç TL?

istanbul Stor Perde Yıkama Fiyatları; perdenin çeşidine, boyutuna ve ebatına göre değişir. Şimdi sizlere 1m2 stor perde temizliği fiyatlarından bahsedelim. İşte detaylar
Düz stor perde: 15 TL
Bambu stor perde: 25 TL
Ahşap stor perde: 25 TL
Zebra stor perde: 26 TL
Çift sistem ayarlı tül stor perde: 26 TL

Zebra Perde Yıkama Fiyatları

Zebra perde yıkama fiyatları ile sizlere sunduğumuz indirimli fiyatlar, müşteri memnuniyetini bir ilke olarak edinmemizden kaynaklıdır. Bünyemizde barındırdığımız son teknoloji cihazlar ve bunları itinayla kullanan personellerimiz sayesinde, her zaman kaliteli bir zebra perde yıkama hizmeti sunduk. Ancak bu profesyonelliğin yanı sıra, zebra perde yıkama fiyatları gibi şeyleri de düşünmenizi istemeyerek, cep dostu bir firma olduk! Üstelik; hizmetlerimizde sağladığımız ücretsiz ve hızlı teslim gibi özelliklerimizle de yorulmamamızı hedefledik. Sizler de Temizyana aracılığıyla en uygun ve en kaliteli zebra perde yıkama hizmetini almak istiyorsanız, dilediğiniz zaman randevu talebinde bulunabilirsiniz.   

Hızlı Alım. 48 Saatte Teslim

Tüm İstanbul’da Ücretsiz Servis

Müşteri Memnuniyet Garantisi

En Uygun Fiyat

istanbul Stor Perde Yıkama Fiyatları Firmaları

Stor perde, birçok lekeyi ve kirli havayı gizli olarak sakladığından dolayı, üstün körü temizlikten öte profesyonel bir temizliğe ihtiyaç duymaktadır. Burada devreye giren ve istanbul Stor Perde Yıkama Fiyatları arasında zirvede olan firmamız Temizyana, sizlere profesyonel bir hizmetin garantisini veriyor. Üstelik, Temizyana’nın sürekli olarak sağlamış olduğu hizmetlerdeki kampanyalar ve uygun stor perde temizliği Fiyatları hizmetleri, bunlar ile sınırlı değil. Bunlara ek; müşteri dostu bir hizmet sağlıyor ve böylece, Zebra Perde Yıkama Ümraniye alanındaki her müşteri tarafından tercih edilmemizi sağlıyor.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir