istanbul Koltuk Yıkama

istanbul Koltuk Yıkama İçin En İyi fiyatları 2020

istanbul Koltuk Yıkama için en iyi şirket hangisidir?

Temizyana temizlik şirketi , koltuklarınızı ilk günkü görünüm ve temizlğie kavuşturuyor.
Koltukların öncelikle bilinmesi gerekir ki evinizde temizlenmektedir. Diger türlü evinizden alınıp merkezimize götürüldügü takdirde nakliye maliyetinden dolayı çok pahalıya mal olur. Zaten sizlere gönderdigmiz sanayi tipi cihazlarla bunada gerek yoktur.

istanbul Koltuk Yıkama da koltuklarda kulanılan malzeme özeldir , genelikle koltık yıkamada şampuan ve leke sökücü kulanılmaktadır. Bunun haricinde gerekli hijyen saglanması açısından antibakteriyel ürünler kulanılır.

Koltuk yıkama Temizyana ;yıkama aşamasında öncelikle sanayi tipi cihzlarla koltukların tozu emiş gücü makinalarımızla alnır. Koltuk yıkama kumaşının cinsine göre yıkama şampuan ve leke sökücü belirlenir saten kumaşlar ile bir kadife kumaş kesinlikle yapısından dolayı çok daha farklı yıkanmaktadır. Koltugun gene cinsine ve göre kirliligine göre gerekli yıkama cinsi sizlere gönderdigmiz profosyonel ekip tarafından belirlenir.

Yıkama normal şartlar altında 2-3 saat arasında degişmektedir. Kuruma süreci yaklaşık 4 – 6 saat arasında degişmektedir.

En iyi : Stor Perde Yıkama Fiyatları

İstanbul’da En Ucuz Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk Yıkama Fiyatı150 TL
Sandalye Yıkama Fiyatı (Adet)10 TL – 25 TL
Tek Kişilik Yatak Yıkama Fiyatı60 TL
Çift Kişilik Yatak Yıkama Fiyatı99 TL
Çekyat Yıkama Fiyatı80 TL
İkili Koltuk Yıkama Fiyatı80 TL
Tekli Koltuk Yıkama Fiyatı60 TL
Üçlü Koltuk Yıkama Fiyatı80 TL

Tüm İstanbul’da Ücretsiz Servis 🚚

Müşteri Memnuniyet Garantisi👍

En Uygun Fiyat 👌

📞 +90 544 430 00 85

istanbul Koltuk Yıkama ve Temizliği

istanbul Koltuk Yıkama

Müşterilerizin en sık sorduğu ve cevap aradığı sorulardan bir tanesi koltuk hangi teknikle yıkanmalıdır sorusudur. istanbul Koltuk Yıkama ‘da 3 çeşit teknik vardır.

Bunlardan bir tanesi buharla koltuk yıkamadır. Buharla koltuk yıkama şok buharın koltuğa verilmesi ve aynı zamanda vakumlanmasıyla yapılan Temizyana koltuk temizleme şeklidir. Bu yıkama şeklinde koltuklar hijyenik hale gelir ancak lekelerinden yeteri kadar arınmaz. Sağlığınız için iyi olsada gözlerinize hitap etmiyecek bir yıkama şeklidir.

koltuk yıkama tekniklerinden ikincisi köpükle koltuk yıkamadır. Bu sistemde su kullanılmaz. Bir köpük jeneretörü aracılığıyla köpük üretilir. Üretilen bu köpük bir fırça yardımıyla koltuğun kumaş bölümlerine dağıtılır. Bir süre beklenir ve koltuk vakumlanır. Bu sistem kolay temizlik tarafından tavsiye edilmemektedir. Bunun neden bu sistemde sadece yüzeysel temizlik sağlanmadır.

En İyi : Kuru Temizleme hizmetleri

Derinlemesine istanbul Koltuk Yıkama için en uygun teknik sulu sistem koltuk yıkama ‘dır. Sulu sistem koltuk yıkamada koltuk kumaşına uygun şampuanlarla kumaş yüzey ıslatılır. Sonraki aşamada ıslatılan koltuk seçilen en uygun şampuan ve hassas fırçalar aracılığıyla fırçalanır. Kalan leke varsa uygun leke çıkarıcılarla çıkarılır. Son olarak koltuk durulanır ve kurumaya bırakılır. Yaz aylarında kuruma süresi 4 – 6 saat arasında değişmektedir.

Koltuk yıkama İstanbul’da kesinlikle sulu sistem yıkama tercih edilmelidir.Temizyana temizlik sulu sistem koltuk yıkamada öncü firma olma özelliğini taşımaktadır. İstanbul Koltuk temizliği ince mutlaka bize danışın ve teklif alın.

En iyi : Yorgan Yıkama Fiyatları 

Koltuk Yıkama İstanbul

Koltuk temizliği Temizyana kullandığı şampuanlar ve vermiş olduğu üstün temizlik sayesinde diğer firmaların çok önünde yer almaktadır. Sizde Koltuk temizliği Temizyana firması ile iletişime geçerek koltukların nasıl yıkandığı hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizi aramanızın tek nedeni koltuk yıkama olmamalıdır.

Koltuk yıkamanın nasıl yapıldığı, hangi kimyasallar kullandıldığı yada koltukları nasıl temizlemeniz gerektiği ve nasıl korumanız gerektiği konuları hakkındada bilgi alabilirsiniz.

Koltuk Yıkama

En İyi : Alibeyköy Kuru Temizleme 

Temizyana koltuk yıkama Neden ?

Koltuk temizleme işi yapan firmamız sizlere beklentileriniz dogrultusunda hizmet vermektedir. Öncelikle bilinmeli ki kaliteli bir koltuk temizleme içim iyi derecede bir koltuk yıkama aleti ve bunun yanısıra olaya vakıf personel ve kesinlikle kaliteli temizleme malzemesi gerekmektedir. Malesef günümüzde bir çok temizlik şirketi beklentilere bu yönde cevap verememektedir. Kulandıgı malzeme ve ekipman yetersiz olan bu korsan firmalar koltuklara zarar vermektedirler.

En iyi : Beşiktaş Stor Perde Yıkama

Bunun içindir ki KURUMSAL BAZLI ŞİRKETLER İLE BU TİP temizlik işlerinizi yaptırınız ucuz sandıgınız bu işlem sizlere çok pahalıya mal olabilmektedir. istanbul Koltuk Yıkama fiyatlarınıda bu açıdan degerlendiriseniz daha iyi bir verim saglarsınız ucuz ve kalitesiz şampuan ve leke sökücüler ile yapılan işlemler sonucu koltuklarınızın ömrü çok daha kıslamkata ve beklentilerinizn altın bir temizlik hizmeti satın almak durumunda kalabilisniz.

Tüm İstanbul’da Ücretsiz Servis 🚚

Müşteri Memnuniyet Garantisi👍

En Uygun Fiyat 👌

📞 +90 544 430 00 85

istanbul Koltuk Yıkama

Müşteri Memnuniyet

Koltugu , el ile silmek kesinlikle geçici bir çözümdür.Sildignizde koltuk üzerindeki varolon pislikleri koltugun kumaşının içine hapsetmiş olursunuz belki geçici bir parlaklık bu sayede saglasınızda aslında hijyenik olarak bir şey yapmış sayılmassınız ankara koltuk yıkama şirketi szilere sanayi tipi makinalarla koltugun içine nüfüs etmiş tüm pislikleri temizlemeyi tahhüt eder. Bunun haricinde göndermiş oldugumuz leke sökücülerle ve kimyasalarla koltuklarınız tamamen tüm kir ve pisliklerden arınmış olur.

En iyi : Gelinlik Kuru Temizleme

Özelikle astım hastalarında ve küçük çocuklu ailelerde tavsiye edilen her yıl koltukların sanayi tipi cihazlarla temizlenmesidir. Böylelikle olası hastalıklardan ve alerjik vaakalardan kurtulmuş olursunuz. istanbul Koltuk Yıkama İçin En İyi Fiyatlar 2020

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button