Kuru Temizleme hizmetleri

Takım elbise kuru temizleme fiyatları

Çamaşır ve Kuru Temizleme sektöründe profesyoneliz; bunun anlamı, lekeler veya hassas kumaşlarla uğraşmak için her zaman en son teknolojileri, en son temizleme yöntemleri ve çözümler hakkında her zaman haberdar olduğumuz anlamına gelir.

Hızlı Alım. 24 Saatte Teslim 🕒

Tüm İstanbul’da Ücretsiz Servis 🚚

Müşteri Memnuniyet Garantisi👍

En Uygun Fiyat 👌

📞 +90 544 430 00 85

Kuru Temizleme Servisimiz

Müşterilerimiz, onların ihtiyaçlarını anlayarak sunduğumuz profesyonel kuru temizleme servisimizin kıyafetlerini özenle ve çevre dostu yöntemler kullanarak temizleyeceğinden emin olabilirler. yılında kurulan ve bugün alanında yetkin bir hale gelen çamaşırhane servislerinden biri olarak müşterilerimize en iyi kalitede hizmet vermeye devam ediyoruz. Yüksek verimli çalışanlarımız, kuru temizlemede kullandığımız son teknoloji ürünü makineler ve çevre dostu temizleyiciler sayesinde sunduğumuz hizmet beklentilerinizi karşılayacaktır. Lekeler ve hassas kumaşlar söz konusu olduğunda çözümlerimiz sınırsızdır. Ayrıca, yerel ve ulusal düzenlemelere ve çevre güvenliği kurallarına uyarak kuru temizlemede yüksek standartları her zaman koruma hedefindeyiz.

Kuru Temizleme

Ücretsiz ve Hızlı Teslimat

Çamaşır temizliğini kolaylaştırıyoruz: İş toplantısı için giymeyi düşündüğünüz kıyafet temiz değil mi? Adresinizden ücretsiz olarak aldığımız kıyafetinizi “süper hızlı teslimat” seçeneğimiz sayesinde 24 saat içerisinde size teslim edeceğiz.

En İyi : istanbul Koltuk Yıkama

EN YAKIN KURU TEMIZLEME

Tüm İstanbul’da Eğitimli Valelerimizle Giysilerinizi Kapınızdan Alıyor, Tertemiz Kapınıza Teslim Ediyoruz:

 • Alibeyköy Kuru Temizleme 
 • Gaziosmanpaşa Kuru Temizleme .
 • Kağıthane , 5. levent KuruTemizleme .
 • Mecidiyeköy , Şişli KuruTemizleme .
 • Çengelköy Dry Clean .
 • Kavacık , Ataşehir KuruTemizleme .

En iyi : Stor Perde Yıkama Fiyatları

Kuru Temizleme Nedir?

yün veya ipek gibi kolayca küçülen ve zarar gören narin veya pahalı ürünler için daha güvenli bir temizleme seçeneğidir. temizleme normal yıkamadan farklıdır; giysileri “perc” denilen sıvı bir kimyasal ile susuz temizleme prosedürüne temizleme denir. Giysiler bu sıvının içerisine daldırılarak temizlenir. “Kuru” kelimesine rağmen, kuru temizleme ıslaktır, su ile yıkamadan farkı su yerine özel bir çözücü kullanılmasıdır çünkü su, yün gibi hassas malzemelerin zarar görmesine neden olabilir.

Kuru Temizleme Nasıl Yapılır?

Dry Cleaning aşamaları şu şekildedir:

 • İlk olarak, yetkili personel kıyafetlerinizi inceleyecek ve etiketleyecek: Bu etiketler, kuru temizlemeye bıraktığınız giysilerin size ait olduğuna, türüne ve nasıl yıkanması gerektiğine dair bilgiler içerir. Eksik düğmeler, yırtıklar ve leke çeşitleri de etiket üzerinde belirtilebilir.
 • Daha sonra kıyafetler ön işlemden geçirilir. Bu prosedür, evde çamaşırları makineye atmadan önce önden leke çıkarma işlemi uygulamaya benzer.
 • Kuru temizleme makinelerinin sistemi evdeki çamaşır ve kurutma makinelerine benzer; bununla birlikte, çoğu kurutemizleme sürecinde aşağıdaki adımlar takip edilir:
 • Dönen, delikli ve paslanmaz çelikten oluşan makinenin tamburuna temizlenmesi gereken kıyafetler yerleştirilir.
 • temizleme işlemi sırasında, tambura devamlı olarak kir çözücü bir sprey pompalanır. Solvent adındaki bu temizleyici spreye maruz kalan kumaş tamburun hareketleriyle temizlenir.

En iyi : Gelinlik Kuru Temizleme

 • Makineden çıkarılan kıyafetler personeli tarafından kalite kontrolden geçirilir. Varsa inatçı lekeler son bir leke çıkarma işlemine daha tabi tutulur.
 • Ardından, son rötuşlar tamamlanır: Temizlenen kıyafetler ütülenir ve sahibine teslim edilmek üzere paketlenir.

Kuru temizlemeye gönderdiğiniz kıyafetlerin hangi işlemlerden geçerek size tertemiz ve mis kokulu halde döndüğünü artık biliyorsunuz.

Kuru Temizleme

Kişiselleştirilmiş Müşteri Deneyimi ve Uzman Kadro

Kıyafetiniz kişiliğinizi yansıtır. Kıyafetlerinizin sizin bir parçanız olduğunu ve manevi değerlerinin son derece yüksek olabileceğini biliyoruz. Uzman kadromuz giysilerinize, kendi giysilerini temizliyormuş gibi özenle ilgilenen ve bu konuda iyi eğitimli kişilerden oluşuyor. Kumaş bakımı, leke, kir ve terzilik hizmetleri konusunda profesyonel ekibimiz kurutemizleme servisimizde sizleri bekliyor.

Müşteri görüşleri : Temizyana

En İyi Makineleri ve Temizleyicileri Kullanıyoruz

Son teknoloji ürünü Dry Cleaning makinelerine kıyafetlerinizi yerleştirmeden önce onları mutlaka renklerine göre ayırıyoruz: beyazlar beyazlarla, renkliler renklilerle.

Tüm kumaşları hassas yıkamada temizliyoruz ve daima düşük / orta sıcaklıkta kurutuyoruz.

Kuru temizleme esnasında beyazlarınız için klor ve fosfat içermeyen özel beyazlatıcılar, kumaşa zarar vermeden üstün temizlik performansı gösteren deterjanlar ve son derece hassas yumuşatıcılar kullanarak kıyafetlerinizin canlı, parlak ve yumuşak olmasını sağlıyoruz.

Özel talimatlarınızı siparişinize not etmeniz yeterli: İsteklerinizi harfiyen yerine getiriyoruz.
Bir kuru temizleme servisi olarak doğayı korumaya önem veriyor, toplama ve teslimat servisimiz için yeniden kullanılabilir çamaşır torbaları kullanıyoruz.

En iyi : Yorgan Yıkama Fiyatları 

Anlık Sipariş Takibi

Sipariş durumunun düzenli güncellemeleri sayesinde kıyafetlerinizi takip edebiliyor; buna göre günlük planlama yapabiliyorsunuz.

Hızlı Alım. 24 Saatte Teslim 🕒

Tüm İstanbul’da Ücretsiz Servis 🚚

Müşteri Memnuniyet Garantisi👍

En Uygun Fiyat 👌

📞 +90 544 430 00 85

En İyi Fiyat Garantisi

Bizi diğerlerinden ayıran uygun fiyat politikamız paradan ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Böylece hem cebinizi rahatlatabilir hem de sevdikleriniz ile daha fazla vakit geçirebilirsiniz.

Temizyana dry , sizlere şehirdeki en üstün kuru temizleme hizmetini en uygun fiyatlar ile sunuyor.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button