En İyi Kuru Temizleme | Hızlı Alım. 24 Saatte Teslim

kuru temizleme alibeyköy

Çamaşır ve Kuru Temizleme sektöründe profesyoneliz; bunun anlamı, lekeler veya hassas kumaşlarla uğraşmak için her zaman en son teknolojileri, en son temizleme yöntemleri ve çözümler hakkında her zaman haberdar olduğumuz anlamına gelir.

Hızlı Alım. 24 Saatte Teslim

Tüm İstanbul’da Ücretsiz Servis

Müşteri Memnuniyet Garantisi

En Uygun Fiyat

+90 544 430 00 85

Ücretsiz Servis
50TL ve üzeri

Kapıda Ödeme

En ucuz Kuru Temizleme Fiyatları 2023

Gömlek45 TL
Pantolon40 TL
Tshirt35 TL
Takım Elbise150 TL
Mont150 TL
Yorgan Yıkama150 TL

Tam liste için: Kuru Temizleme Fiyatları

kuru temizleme

Kuru Temizleme Servisimiz

Müşterilerimiz, onların ihtiyaçlarını anlayarak sunduğumuz profesyonel kuru temizleme istanbul servisimizin kıyafetlerini özenle ve çevre dostu yöntemler kullanarak temizleyeceğinden emin olabilirler. yılında kurulan ve bugün alanında yetkin bir hale gelen çamaşırhane servislerinden biri olarak müşterilerimize en iyi kalitede hizmet vermeye devam ediyoruz. Yüksek verimli çalışanlarımız, Deri ceket kuru temizlemede kullandığımız son teknoloji ürünü makineler ve çevre dostu temizleyiciler sayesinde sunduğumuz hizmet beklentilerinizi karşılayacaktır. Lekeler ve hassas kumaşlar söz konusu olduğunda çözümlerimiz sınırsızdır. Ayrıca, yerel ve ulusal düzenlemelere ve çevre güvenliği kurallarına uyarak kuru temizlemede yüksek standartları her zaman koruma hedefindeyiz.

En İyi : Halı Yıkama Fiyatları

Ücretsiz ve Hızlı Teslimat

Çamaşır temizliğini kolaylaştırıyoruz: İş toplantısı için giymeyi düşündüğünüz kıyafet temiz değil mi? Adresinizden ücretsiz olarak aldığımız kıyafetinizi “süper hızlı teslimat” seçeneğimiz sayesinde 24 saat içerisinde size teslim edeceğiz.

En İyi : istanbul Koltuk Yıkama

En Yakin Kuru Temizleme istanbul

Tüm İstanbul’da Eğitimli Valelerimizle Giysilerinizi Kapınızdan Alıyor, Tertemiz Kapınıza Teslim Ediyoruz:

 • Alibeyköy Kuru Temizleme istanbul
 • Gaziosmanpaşa .
 • Kağıthane , 5. levent .
 • Mecidiyeköy , Şişli .
 • Çengelköy Dry Clean .
 • Kavacık , Ataşehir .
kuru temizlemeci

En iyi : Stor Perde Yıkama Fiyatları

Kuru Temizleme istanbul Nedir?

yün veya ipek gibi kolayca küçülen ve zarar gören narin veya pahalı ürünler için daha güvenli bir temizleme seçeneğidir. temizleme normal yıkamadan farklıdır; giysileri “perc” denilen sıvı bir kimyasal ile susuz temizleme prosedürüne temizleme denir. Giysiler bu sıvının içerisine daldırılarak temizlenir. “Kuru” kelimesine rağmen, kuru temizleme istanbul ıslaktır, su ile yıkamadan farkı su yerine özel bir çözücü kullanılmasıdır çünkü su, yün gibi hassas malzemelerin zarar görmesine neden olabilir.

Devamını Oku : Takım Elbise Kuru Temizleme

Kuru Temizleme Nasıl Yapılır?

Dry Cleaning aşamaları şu şekildedir:

 • İlk olarak, yetkili personel kıyafetlerinizi inceleyecek ve etiketleyecek: Bu etiketler, kurutemizlemeye bıraktığınız giysilerin size ait olduğuna, türüne ve nasıl yıkanması gerektiğine dair bilgiler içerir. Eksik düğmeler, yırtıklar ve leke çeşitleri de etiket üzerinde belirtilebilir.
 • Daha sonra kıyafetler ön işlemden geçirilir. Bu prosedür, evde çamaşırları makineye atmadan önce önden leke çıkarma işlemi uygulamaya benzer.
 • Temizleme makinelerinin sistemi evdeki çamaşır ve kurutma makinelerine benzer; bununla birlikte, çoğu kurutemizleme sürecinde aşağıdaki adımlar takip edilir:
 • Dönen, delikli ve paslanmaz çelikten oluşan makinenin tamburuna temizlenmesi gereken kıyafetler yerleştirilir.
 • temizleme işlemi sırasında, tambura devamlı olarak kir çözücü bir sprey pompalanır. Solvent adındaki bu temizleyici spreye maruz kalan kumaş tamburun hareketleriyle temizlenir.
 • Makineden çıkarılan kıyafetler personeli tarafından kalite kontrolden geçirilir. Varsa inatçı lekeler son bir leke çıkarma işlemine daha tabi tutulur.
 • Ardından, son rötuşlar tamamlanır: Temizlenen kıyafetler ütülenir ve sahibine teslim edilmek üzere paketlenir.

Temizlemeye gönderdiğiniz kıyafetlerin hangi işlemlerden geçerek size tertemiz ve mis kokulu halde döndüğünü artık biliyorsunuz.

kuru temizlemeci
kuru temizleme istanbul

Kişiselleştirilmiş Müşteri Deneyimi ve Uzman Kadro

Kıyafetiniz kişiliğinizi yansıtır. Kıyafetlerinizin sizin bir parçanız olduğunu ve manevi değerlerinin son derece yüksek olabileceğini biliyoruz. Uzman kadromuz giysilerinize, kendi giysilerini temizliyormuş gibi özenle ilgilenen ve bu konuda iyi eğitimli kişilerden oluşuyor. Kumaş bakımı, leke, kir ve terzilik hizmetleri konusunda profesyonel ekibimiz kurutemizleme servisimizde sizleri bekliyor.

Müşteri görüşleri : Temizyana

En İyi Makineleri ve Temizleyicileri Kullanıyoruz

Son teknoloji ürünü Dry Cleaning makinelerine kıyafetlerinizi yerleştirmeden önce onları mutlaka renklerine göre ayırıyoruz: beyazlar beyazlarla, renkliler renklilerle.

Tüm kumaşları hassas yıkamada temizliyoruz ve daima düşük / orta sıcaklıkta kurutuyoruz.

Abiye Kuru temizleme esnasında beyazlarınız için klor ve fosfat içermeyen özel beyazlatıcılar, kumaşa zarar vermeden üstün temizlik performansı gösteren deterjanlar ve son derece hassas yumuşatıcılar kullanarak kıyafetlerinizin canlı, parlak ve yumuşak olmasını sağlıyoruz.

Özel talimatlarınızı siparişinize not etmeniz yeterli: İsteklerinizi harfiyen yerine getiriyoruz.
Bir kuru temizleme istanbul servisi olarak doğayı korumaya önem veriyor, toplama ve teslimat servisimiz için yeniden kullanılabilir çamaşır torbaları kullanıyoruz.

En iyi : Yorgan Yıkama Fiyatları 

Neden kuru temizleme İşlemi Uygulamalıyım?

Gelinlikler, özel günlerimizde tercih ettiğimiz, belki sadece bir kere giyebileceğimiz bir kıyafet türü olarak ele alınabilir ancak geçmişe dönüp baktığımızda, anılarımızı canlandıracak değerli parçalardan biridir. Bu nedenle, anılarımızı değerli yapan parçalara da gerekli bakımı yapmalıyız. Tabii profesyonel bir hizmet ile. Gelinlikler, giyildiği günden itibaren etek uçlarına bulaşan çamur gibi kirlenmeler veya dikkatsizlikten kaynaklı derinlere işleyen lekeler gibi pek çok deforme yaşayabilir. Bulaşan bu lekeler, kesinlikle kişisel olarak temizlenmemeli çünkü kumaşları gereği çok hassas yapıda olan gelinlikler, yanlış uygulama sonrası zarar görebilir. Burada devreye giren Temizyana, tamamen gelinlik kumaşlarına uygun Gelinlik Yıkama işlemi gerçekleştiriyor. Yani, kumaşların hassasiyetine göre cihazların derecesini ayarlıyor ve gelinliğiniz hiçbir hasar görmeden, sizlere teslim ediliyor.

En iyi : Göktürk Kuru Temizleme

Hızlı Alım. 24 Saatte Teslim

Ücretsiz Servis

Müşteri Memnuniyet Garantisi

En Uygun Fiyat

+90 544 430 00 85

En İyi Fiyat Garantisi

Bizi diğerlerinden ayıran uygun fiyat politikamız paradan ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Böylece hem cebinizi rahatlatabilir hem de sevdikleriniz ile daha fazla vakit geçirebilirsiniz.

Temizyana dry , sizlere şehirdeki en üstün kuru temizleme istanbul hizmetini en uygun fiyatlar ile sunuyor.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir