En İyi Pendik Koltuk Yıkama fiyatları 2021

Pendik Koltuk Yıkama

Pendik koltuk yıkama gibi alanlarda hizmet veren firmamız Temizyana Koltuk Yıkama, sahip olduğunuz koltukların temizlenmesi için pür dikkat çalışmaktadır. Tahmin edersiniz ki, koltuklarımız, yüksek trafik bölgesinde yer almaktadır ve mutlak suretle sürekli kullandığımız bir eşyadır. Bu nedenle, belli aralıklar ile temizlenmesinin gerektiği gibi; şalgam, yağ veya oje gibi bazı kalıcı leke durumlarında profesyonel hizmet almak gerekebilir.

Tam da burada devreye giren firmamız Temizyana, koltuklarınızı tıpkı kendi koltukları gibi benimser ve bir koltuk için gerekli tüm donanımlara sahiptir. Bu donanımlar sayesinde sağladığımız koltuk temizlik hizmeti ile ferah ve bir o kadar da hijyenik bir koltuk sahibi olmanızı hedefleyerek, evinizi yeniden canlandırma garantisi veriyoruz. İstanbul koltuk yıkama bünyesinde ve Pendik koltuk yıkama gibi birçok alanda verdiğimiz bu hizmetten, eğer siz de faydalanmak istiyorsanız, hemen bizlere ulaşın!

Ücretsiz Servis
50TL ve üzeri

Kapıda Ödeme

Pendik Koltuk Yıkama Fiyatları

istanbul koltuk temizleme Fiyatı149 TL
Sandalye Yıkama Fiyatı (Adet)10 TL – 25 TL
Tek Kişilik Yatak Yıkama Fiyatı60 TL
Çift Kişilik Yatak Yıkama Fiyatı99 TL
Çekyat Yıkama Fiyatı80 TL
İkili Koltuk80 TL
Tekli Koltuk60 TL
Üçlü koltuk80 TL

Devamını Oku : Kuru temizleme fiyatları

Temizyana Koltuk Yıkama Pendik İşlemini Nasıl Gerçekleştiriyor?

Evlerinizde bulunan koltuklar, halılar gibi kolaylıkla taşınabilecek şeyler olmadığından dolayı, her kirlendiğinde ve her temizlenmek istendiğinde, Koltuk Yıkama merkezlerine götürülmesi, bazen pahalıya mal olabilir. Temizyana Koltuk Yıkama Pendik olarak, sizlerin bu maliyetini ortadan kaldırıyoruz ve evlerinize geliyoruz! Sanayi tipi cihazlar ile başta Koltuk Yıkama Ümraniye ve Pendik koltuk yıkama alanlara ve sonrası hizmet verdiğimiz tüm alanlarda, ayaklarınıza kadar profesyonel hizmet ile geliyoruz.

Pendik Koltuk Yıkama
Koltuk Yıkama Pendik

En İyi : Kuru Temizleme hizmetleri

Bu hizmetimiz sayesinde ne sizler yorulmuş oluyorsunuz, ne koltuklarınızın nakliye işlemleri için yüksek meblağlar ödüyorsunuz, ne de temizlik için gidip gelme olaylarından dolayı koltuklarınız zarar görüyor. Tüm bunları ortadan kaldıran Temizyana Alibeyköy Kuru Temizleme ;

  • Koltuklarının türüne, cinsine ve yapısına uygun; koltuk şampuanları kullanır,
  • Koltuklarınızda yer alan lekelerin türüne ve büyüklüğüne göre, koltuklara özel leke gidericiler kullanır ve
  • Bunların dışında, koltuklarınız için gerekli olan tüm hijyen adımlarına da oldukça fazla dikkat eder.

En iyi : Stor Perde Yıkama Fiyatları

Koltuk Yıkama Pendik ile hizmet verdiğimiz bu alanda

Pendik Koltuk Yıkama
Koltuk Yıkama Pendik

kullandığımız leke giderici ve antibakteriyel ürünlere ek olarak, sahip olduğumuz sanayi tipi halı yıkama cihazları;

  • Toz emici güce sahiptir ve ilk adımda koltuklarınızda yer edinen tozlar, büyük bir dikkatle temizlenir.
  • Bu noktada, yukarıda da belirttiğimiz gibi, koltuklarınız; cinsi, türü ve kumaşı belirlenerek, koltuğunuza uygun leke çıkarıcı veya şampuan seçimleri yapılır.
  • Kumaşlarınız türüne göre, ortalama yıkama süresi belirlenir ve
  • Profesyonel cihazlarımıza ek, bünyemizde bulunan profesyonel ekiplerimiz, cihazlarda bir pilot görevi görerek, koltuklarınızın en iyi şekilde temizlenmesini sağlar.

En Ucuz : Gelinlik Kuru Temizleme

Koltuk Yıkama Pendik ile Pendik Koltuk Temizliği İşlemini Zirveye Taşıyoruz

Koltuk Temizleme Üsküdar ile gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin profesyonelliği ile bugüne kadar arkamızda pek çok mutlu müşteri bıraktık. Sağladığımız bu müşteri memnuniyeti, firmamız Temizyana’nın en birincil ilkesidir ve bunlara ek, müşteri cebini düşünmemiz ise; Pendik koltuk yıkama firmaları arasında uygun fiyatlı bir hizmet vermemizi sağlıyor. Sağladığımız müşteri dostu ve uygun fiyatlı hizmetlerde değişmeyen bir şey varsa, o da kesinlikle hizmet kalitemizdir.

En İyi : Halı Yıkama Fiyatları

Koltuk Yıkama
Koltuk Yıkama Pendik

İstanbul koltuk yıkama

Her müşterimizin her koltuk türüne uygun cihazlarımız, şampuanlarımız ve antibakteriyel ürünlerimiz sayesinde, birçok kesime hitap ediyoruz ve Temizyana olarak, zirveye doğru tırmanıyoruz. Pendik koltuk yıkama gibi hizmetlerimizi her alana yayma hedefimiz de, sağladığımız başarıyı birçok kesime duyurabilmek ve her müşterimizin başarılı bir hizmet almasını sağlamak istediğimizdedir.

Siz de Pendik koltuk yıkama firmaları arasında başarılı bir konumda yer alan Temizyana temizlik şirketinden hizmet almak istiyorsanız, telefon numaralarımızdan, bizleri rahatlıkla arayabilirsiniz. Böylece, en kaliteli Koltuk Yıkama Pendik hizmeti alabileceğiniz gibi, bu hizmetin uygun fiyatları dolayısıyla, sürekli güvenebileceğiniz bir firmadan destek almış olacaksınız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir