Stor Perde Tamiri Ve Temizliği Üstün Becerisine Emanet! 2021

Stor perde tamiri

Stor perde tamiri, Temizyana Temizlik Şirketi olarak ilgilendiğimiz ve müşterilerimizi çözüme kavuşturduğumuz hizmetlerimizden biridir. Düşünün ki stor perdeniz, bizlere yıkatma işlemi talebinde bulunmadan önce kırıldı, yırtıldı veya yuvasında düştü. Tam da bu noktada, ‘’Yeni perde mi almalıyım?’’ gibi bir soru düşünmeniz oldukça olası çünkü yırtık gibi bir hasarın, kolaylıkla giderilemeyeceğini düşünüyor olabilirsiniz. Aslında oldukça basit! Bizlere stor perde temizleme işlemi için talep oluşturduğunuzda, sorunlarınız dinliyoruz ve sorunlarınıza uygun oluşturduğumuz çözüm önerileri ile sizleri mutlu ediyor. Bu sayede, perdelerinizi hem ilk günkü haline kavuşturuyoruz hem de hijyen ile yeniden buluşturuyoruz.

Ücretsiz Servis
50TL ve üzeri

Kapıda Ödeme

En iyi : Stor Perde Yıkama Fiyatları

Temizyana Temizlik Şirketinin Gerçekleştirdiği Stor Perde Tamiri Adımları

Stor perde tamiri
Stor perde tamiri

‘’Stor perdem yırtıldı, ne yapmalıyım?’’ veya ‘’Stor perdem yuvasından çıktı, ne yapmalıyım?’’ gibi bir sorun ile karşılaştığınızda, Temizyana ile iletişime geçtiğiniz ilk dakikadan itibaren, firmamız sizler için çalışmaya koyulacaktır. Perde yırtılmaları, aslında sıkça karşılaştığımız bir durumdur ama türlere göre de geri kurtarılma özelliği tabii ki değişmektedir.

Örneğin tül bir perde, yırtılma gibi bir hasar gördüğünde, belki de kurtarma işlemi pek mümkün olmayabilir ancak bu durum, stor perde için öyle değildir. Stor perdelerinizin yırtılma gibi sorunlarında, yırtılan perdenin şeridi kesilerek, bir diğer şeritle birleştirilir ve mevcut sorun ortadan kalkmış olur. Bir diğer sorun olan Stor perdenizin yuvasından çıkma gibi sorunlar, zaten Stor perde tamiri ve yıkama işlemi için evlerinize kadar gelip söktüğümüz ve sonrasında geri teslim ettiğimiz dönemlerde, tamamıyla profesyonel ekibimiz ile halledebileceğimiz ufak bir stor perde mekanizması tamiri işlemidir.

En İyi : istanbul Halı Yıkama

Perdeleriniz Temizyana ile Güvende!

Stor perde tamiri ve yıkama hizmetleri ile gerçekleştirdiğimiz profesyonel çalışmalar, bir perde yıkama işlemin aslında basit olmadığını ve aslında ne kadar dikkat gerektirdiğini kanıtlar niteliktedir. Bunun nedeni; stor perdeleriniz veya herhangi bir perde, örneğin; Tül perde yıkama fiyatları, kesinlikle bir ve deneyim gerektiren bir konudur. Perde yıkama işlemi ile yapılacak herhangi bir hata, perdenizin hasar görmesine sebep olabilir ve belki de kalıcı olarak kullanamaz duruma gelebilirsiniz. Bu nedenle, Temizyana Kuru Temizleme Alibeyköy, tüm bu sebepleri ortadan kaldırmak istiyor ve sizlerin yıkama talebinde bulunduğu perdeleri;

 En Ucuz : istanbul Koltuk Yıkama

  • Dikkatli bir şekilde yerlerinden sökerek, firmamıza getiriyoruz.
  • Firmamızdaki profesyonel ekibimiz, perdenizin türünü, modelini ve kumaş yapısı gibi etkenleri inceleyerek, hangi türde yıkama işlemi gerçekleştireceğinin planlamasını gerçekleştirmektedir.
  • Karar verilen yıkama işleminin ardından, yine perdenizin tür ve kumaş yapısı gibi özelliklere göre kullanılacak deterjan çeşitleri belirlenmektedir.
  • Bu sayede, tamamen perdenize özel yıkama biçimleri belirlenir ve perdeniz hiçbir hasar görmeden yıkama işlemine girer.
  • Yıkama işleminin ardından, yine perdenizin hassasiyetine göre bir kurutma işlemi belirlenir.
  • Sonrasında Stor perde tamiri veya stor perde mekanizması tamiri yapılır.
  • Tüm bu aşamaların ardından, mis kokulu bir şekilde sizlere getirilir ve yine dikkatli bir şekilde yerine takılır.
  • Sizlere teslim edilen perdelerinizin yanı sıra, herhangi bir stor perde tamiri ihtiyacınız varsa, sorunlarınızı dinleyerek, hemen çözülür.

Devamını Oku : Takım Elbise Kuru Temizleme

stor perde mekanizması tamiri

Stor Perde Mekanizması Tamiri

Dekoratif özelliğiyle oldukça dikkat çekici bir hava yaratan stor perde mekanizması tamiri montajı da doldukça büyük bir dikkat gerekmektedir. Yapılacak bir yanlış, zebra perdenizi bozarak dönüşü olmayan bir zarara uğratabilir. Monte etme işlemini, evinizi kirletmeden kolaylıkla yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan en önemli şey, bir korniş aparatıdır. Perdenizi takacağınız korniş üzerinden, zebra perdenin uzunluğunu ölçerek işaretliyorsunuz. Pencerenin sağ ve sol tarafından boşluk kalacak şekilde işaretlemeniz gerekmektedir. stor perdede kullandığımız korniş aparatlarını, bu noktalara yerleştiriyoruz.

En iyi : Göktürk Kuru Temizleme

stor perdenizle birlikte aldığınız portray aparatına vidaları takarak; belirli noktalara, korniş aparatının üstüne tornavide yahut şarjlı bir matkap ile vidalama işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Zebra perdenizin mekanizmasının arka kanalının portray üzerine oturmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Ön taraftan sıkı bir şekilde bastırdığınızda, mekanizma portray üzerine yerleşecektir. stor perde mekanizması tamiri nasıl takılır sorusunda en önemli yer, perdenizi taktıktan sonra sağ ve sol boşluklarını eşit bırakmaktır. Böylece, simetrik bir görüntüyle zebra perdenizin şıklığını gölgelememiş olursunuz. Zarif görünümlü şık zebra perdenizi iyi günlerde kullanın.

Stor perde tamiri
stor perde mekanizması tamiri

En iyi : Yorgan Yıkama Fiyatları

Stor Perde Yıkama Fiyatları ile Herkese Uygun Fiyat Listesi Sunuyoruz!

Temizyana Kuru Temizleme , sunmuş olduğu kaliteli hizmetlere ek olarak sağladığı stor perde mekanizması tamiri fiyatları listesindeki uygunluk ile tüm müşterilerimizin mutluluğunu düşünmektedir. Bu nedenle de bizlerden hizmet almak istediğinizde, aklınıza takılan olası sorunlar direkt olarak ortadan kalkmaktadır. Örneğin; ‘’Stor perdemi yıkatmak istiyorum ama uygun fiyatlı bir yer yok.’’ Gibi bir şey düşünmeniz oldukça olası ama gerçekliği teşkil etmiyor. Çünkü Temizyana, tüm bu olumsuz düşünceleri yok edecek cinste stor perde tamiri ve Stor perde yıkama Kartal işlemlerine yardımcı olmaktadır. Sizler de uygun fiyatlı Stor perde tamiri ve yıkama işlemlerimiz ve bir diğer halı yıkama veya gelinlik kuru temizleme gibi tüm hizmetlerimize ulaşmak için, bizlerden dilediğiniz zaman randevu talep edebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir