Takım Elbise Kuru Temizleme Fiyatları 2021

kuru temizleme alibeyköy

Temizyana takım elbise kuru temizleme fiyatları listemiz, sizlere kaliteyi sunduğumuz kadar, ceplerinizi düşündüğümüz nitelikte oluşturulmaktadır. Takım elbiseler gibi ciddi, temiz ve kurumsal bir imaj veren kıyafetler, elbette kirli bir görüntüye yer vermeye müsait bir yapıda değildir. Bu nedenle, belli aralıklarla takım elbiselerimizi temizletmemiz, ancak bunu da profesyonel bir firma aracılığıyla yapmamız gerekmektedir. Bu profesyonelliği sizlere sunan firmamız Temizyana Temizlik Şirketi, her daim etkili bir temizlik gerçekleştiriyor ve sizlere, ferahlık sunuyor! Bünyemizde barındırdığımız son teknoloji cihazlar sayesinde, takım elbise kuru temizleme ne kadar sürer? Diye dert etmenize izin vermiyor ve özel günlerde tercih edeceğiniz takım elbiseleri, en kısa sürede teslim ediyoruz.

Hızlı Alım. 24 Saatte Teslim

Tüm İstanbul’da Ücretsiz Servis

Müşteri Memnuniyet Garantisi

En Uygun Fiyat

+90 544 430 00 85

Ücretsiz Servis
50TL ve üzeri

Kapıda Ödeme

Takım Elbise Kuru Temizleme Fiyatları istanbul

Gömlek13 TL
Pantolon13 TL
Tshirt13 TL
Takım Elbise 35 TL
Mont35 TL
Yorgan Yıkama40 TL
Halı Yıkama8 TL / m2

Tam liste için: Kuru Temizleme Fiyatları

Takım Elbise Kuru Temizleme Nasıl Yapılır?

Takım elbiseler, şıklığı ve sağladığı ciddi imaj nedeniyle belirli aralıkda kuru temizlemeye ihtiyaç duyar. Çünkü çamaşır makinelerinde yıkanmaya müsait olmayan yapıları, pek çok deformeyi de beraberinde getirir ve takım elbiselerimizin kullanım süresi kısalır. Bu nedenle de takım elbiselerinizin kullanma talimatında yazan, ‘’sadece kuru temizleme’’ ibaresine uymalısınız. Bununla beraber, bir deforme yaratmamalı ve profesyonel bir firma aracılığıyla takım elbise kuru temizleme hizmeti almalısınız.

En iyi : İstanbul Stor Perde Yıkama Fiyatları

Bu profesyonelliği, son teknoloji cihazları, alanında yetkin personelleri ve mutlu müşteri referanslarıyla sağlayan Temizyana, takım elbiselerinizi ilk günkü haline çeviriyor! Lekelere karşı üstün hizmet, kötü kokuları yok etme ve ütü gibi işlemleri sağlayarak, her bir soruna profesyonelce müdahale ediyor ve tüm bakımları sağlıyoruz. Makinelerimizin profesyonelliği sayesinde de hiçbir hasar meydana getirmiyor, ütülenmesini talep ettiğinizde ise, tabiri caizse jilet gibi bir görüntü sunuyoruz. Kısacası, bir toplantı veyahut iş görüşmesi… Ciddi bir konumda giyeceğiniz takım elbiseleriniz, mutlaka Temizyana Temizlik Şirketi ile takım elbise kuru temizleme işlemine tabii tutulmalı. En iyi : Göktürk Kuru Temizleme

takım elbise kuru temizleme
Takım elbise kuru temizleme fiyatları

Gelinlik Kuru Temizleme Fiyatları Temizyana ile Çok Daha Uygun . Hızlı Alım. 24 Saatte Teslim

Takım Elbise Kuru Temizleme Ne Kadar Sürer?

Takım elbise kuru temizleme ne kadar sürer sorusu, ilk etapta zaman kaygısı olan çoğu birey için merak edilen bir soru. Bu sorunun cevabı hem hizmet aldığınız firmanın hızına hem leke türlerine hem de ütü veya tamir işlemlerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Ancak Firmamız Temizyana ile hizmet almak istediğinizde, her daim hızlı teslim özelliğimizle hizmet görmekte ve müşteri memnuniyeti ile karşılaşmaktasınız.

En Ucuz : Gelinlik Kuru Temizleme

Çünkü bizler, genel süremizi maksimum 48 saat tutuyor ve sizlerin aciliyet durumuna uygun sürelerde teslim ediyoruz. Üstelik, hızlı teslim ettiğimiz sürelerde, kalitemizi hiçbir zaman aksatmıyor ve tıpkı ipek halı yıkama hizmetlerimizdeki profesyonellik gibi, aynı kaliteyi sunuyoruz. Eğer sizler de koltuk yıkama veyahut istanbul Koltuk Yıkama hizmetlerimizdeki başarımız gibi, takım elbise kuru temizleme konusunda da profesyonellik tatmak istiyorsanız, bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Takım Elbise Kuru Temizleme Fiyatları
Takım elbise kuru temizleme fiyatları

En İyi : istanbul Halı Yıkama

Takım Elbise Kuru Temizleme Fiyatları ile Kaliteli Hizmet Sunuyoruz!

Takım elbise kuru temizleme fiyatları ile uygunluk, hizmetlerimizdeki kalitemiz ile her daim profesyonellik sunuyoruz. Evlerde yıkamaya müsait olmayan takım elbiseleri, sizleri hiçbir şekilde yormayarak gerçekleştiriyor, evlerinizdeki güven hissini sağlıyor ve en ferah haliyle teslim ediyoruz! Yapıları gereği deformeye müsait olan takım elbiselerinize her daim son teknoloji cihazlarımızla müdahale ediyor ve saklı köşelerdeki lekeleri dahi yok ediyoruz.

Alibeyköy Kuru Temizleme

Hızlı Alım. 24 Saatte Teslim

Tüm İstanbul’da Ücretsiz Servis

Müşteri Memnuniyet Garantisi

En Uygun Fiyat

+90 544 430 00 85

İç, dış, cepler, yaka altları gibi her noktayı kontrol ediyor ve yıkık, sökük gibi sorunlar için de talebiniz üzerine tamir işlemi gerçekleştiriyoruz. Eğer sizler de tüm hizmetlerin tek bir çatı altında, güvenle ve ferahlıkla gerçekleşmesini istiyorsanız, dilediğiniz zaman bizlerden randevu alabilir ve merak ettiğiniz her detayı öğrenebilirsiniz. Çünkü bizler, hem Takım elbise kuru temizleme fiyatları hizmetlerimizde sizleri yormuyor, hem de fiyatlar konusunda muadillerine göre en uygun listeyi sunuyoruz!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir