Ataşehir Stor Perde Yıkama Temizyana Firmasına Emanet!

Ataşehir Stor Perde Yıkama

Ataşehir stor perde yıkama alanında vermiş olduğumuz hizmetlerin tümü, İstanbul’un her ilçesine yayılmaktadır. Böylece, alanında uzman ekiplerimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile evinizin yapı taşı olan stor perdelerinizi, kolaylıkla temizliyoruz. Stor perdeler, yapısı gereği her temizlenmek istediğinde kolaylıkla çıkarılmayabilir ve bu nedenle, özellikle de titiz ev sahipleri hummalı bir temizliğe giriştiğinde, stor perdelerine de bir çözüm bulmak ister. Bu çözümü üstlenen firmamız Temizyana temizlik şirketi, evlerinize kadar gelerek, perdelerinizi büyük bir titizlik ile söküyor ve temizleme alanına getirmek için, servislerimize dikkatlice yüklüyor. Ardından, perdelerinize hiçbir zarar gelmeden, detaylı bir temizlik gerçekleştiriyoruz ve satın alınan ilk hali gibi teslim ediyoruz. Evinizin daha temiz görünmesi, perde kalitesini bozmadan yapılan ivedilikli temizlik ve müşteri dostu çalışmalarımızdan faydalanmak istiyorsanız; biliyorsunuz ki, sizlere bir telefon kadar yakınız çünkü müşteri dostu olma hedefimiz, her daim ana ilkemizdir!

Hızlı Alım. 48 Saatte Teslim 🕒

Tüm İstanbul’da Ücretsiz Servis 🚚

Müşteri Memnuniyet Garantisi👍

En Uygun Fiyat 👌

+90 544 430 00 85

Temizyana Hizmetleri İstanbul’un Her İlinde!

Temizyana temizlik şirketi olarak verdiğimiz hizmetlerin, müşterilerimizi mutlu etmesini hedefleyerek, çalışmalarımızı her geçen gün daha da fazla güçlendiriyoruz. Bu güçlü çalışmalarımızın içerisinde yer alan stor perde yıkama ise, İstanbul’un her ilinde tercih edilirliğimizi arttırdı. Hizmet ettiğimiz alanların bu denli fazla kitleye yayılması ise, İstanbul stor perde yıkama alanlarında olduğu gibi, Ataşehir stor perde yıkama aramalarında da yükselmemizi sağladı. Sağladığımız hizmetlerin kalitesi ve stor perde yıkama işlemlerindeki titizliğimiz ile bizleri tercih etmeniz, bizi son derece yüceltiyor ve günden günde, sizlere daha iyi bir hizmet vermemizi sağlıyor. Siz de bu kaliteli hizmetten faydalanmak istiyorsanız, kalitenin tek adresi olan Temizyana’dan hemen bir randevu talep etmelisiniz. Ayrıca buna sahibiz: Stor perde yıkama Kartal .

Ataşehir Stor Perde Yıkama
Ataşehir Stor Perde Yıkama

Mı arıyorsun : En yakın halı yıkama

Temizyana Temizlik Firması ile Ataşehir Stor Perde Yıkama İşlemleriniz Her Zaman Güvende

Temizyana temizlik şirketi, sağlamış olduğu stor perde yıkama hizmetleri ile başta Ataşehir stor perde yıkama olarak; İstanbul’un her iline güvenli bir hizmet sunuyor. Böylece, firmamızdan hizmet alan müşterilerimiz biliyor ki, Zebra perde yıkama işlemleri, Temizyana ile her zaman güvende. Sağladığımız hizmetlerin temeli; kesinlikle güven esaslıdır. Bu şekilde, ilk olarak stor perdelerinizi kendi eşyamız gibi benimseyerek, evlerinize kadar geliyoruz ve perdelerinizi, dikkatlice söküyoruz. Sonrasında, perdelerinizi firmamıza götürmek için dikkatlice servisimize alıyoruz. Firmamıza gelen stor perdeleriniz, uzman ekibimiz tarafından detaylıca incelenerek, kumaş türü, cinsi ve hassasiyet konusunda ayrımlar yapılır. Bunun nedeni, her Stor perde temizliği hizmetinde aynı işlemin uygulanamaz uygulanır. Sonuç olarak, perde için farklı deterjanlarımız ve farklı yıkama modüllerimiz ile tüm perdelerinizi özenle yıkıyoruz ve perdelerinizi, ilk günkü halinde daha temiz bir şekilde teslim ediyoruz.

En iyi : Yorgan Yıkama Fiyatları 

Ataşehir Stor Perde Yıkama
Stor perde yıkama Anadolu Yakası 

Ataşehir Stor Perde Yıkama Fiyatları ile Her Zaman Müşteri Dostuyuz

Temizyana Temizlik şirketi olarak vermiş olduğumuz hizmetlerin temeli, güven esaslı olduğu kadar da müşterinin cebini düşünen türdendir. Bu çabamız hem kaliteli hem de en uygun stor perde yıkama hizmetlerini ve Tül perde yıkama fiyatları, siz değerli müşterilerimize kolaylıkla sunmak istediğimizden kaynaklıdır. Bünyemizde bulunan profesyonel ekiplerimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile sağlamış olduğumuz uygun fiyat sistemi; perdelerinizin türüne, cinsine, metrekaresine ve daha birçok özelliğe göre değişiklik göstererek, her alana hitap edebilme özelliğine sahiptir.

En iyi : Gelinlik Kuru Temizleme Fiyatları 2020

perde yıkama fiyatları1 m² / TL
Fon Perde Yıkama8
Stor Perde Yıkama10
Tül Perde Yıkama4
Jaluzi Perde Yıkama12
Dikey Perde Yıkama14
Zebra Perde Yıkama10

Hızlı Alım. 48 Saatte Teslim 🕒

Tüm İstanbul’da Ücretsiz Servis 🚚

Müşteri Memnuniyet Garantisi👍

En Uygun Fiyat 👌

+90 544 430 00 85

Siz de Ataşehir stor perde yıkama fiyatları ile Temizyana’nın uygun fiyatlı hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken, bizlere +90 544 430 00 85 ve +90 212 511 00 86 numaralı telefonlarından ulaşabileceğiniz gibi, info@temizyana.com adresine mail atmak olacaktır. Sonuç olarak, hizmet almak istediğiniz Ataşehir stor perde yıkama alanında, Stor perde yıkama Gaziosmanpaşa fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir ve alacağınız hizmetin güven temelini, başlangıçta sağlamış olursunuz.

10 TL indirim kuponu kazanmak için bizi paylaş!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button