Zebra Perde Yıkama | En İyi Fiyatları 2021

Zebra Perde Yıkama

Zebra perde yıkama gibi sizleri hijyenle buluşturan hizmetlerimiz sayesinde, hiçbir evde kirli perde bırakmıyoruz. Evlerimizin dekorasyonunu tamamlayan ve gözümüzün tam da odak noktasında yer alan perdelerimizin, daha temiz görünmesini istemez miydiniz? Bizler de Temizyana Temizlik Şirketi olarak, özel geliştirdiğimiz modüller ile zebra perdelerinizi temizliğe kavuşturmak için geliyoruz. Tamamen perdeleri taşımaya uygun servislerimiz ile evlerinize kadar geliyoruz ve dikkatlice sökerek, aracımıza yüklüyoruz.

Aracımız ile perdelerinizi, firmamızın güvenli kollarına getiriyoruz. Ardından, alanında profesyonel ekibimiz, perdelerinizi inceliyor ve yapılması gereken işlemleri belirleyerek, yıkama işlemine geçiyor. Burada tamamıyla perdenize özgü yıkama biçimleri ve şampuan seçimleri kullanarak, ne yıkama adımlarında ne de sonrasında mağdur ediyoruz. Kısacası; profesyonelliğin ve üstün hizmetin tek adresi: Temizyana Temizlik Şirketi.

Ücretsiz Servis
50TL ve üzeri

Kapıda Ödeme

Zebra Perde Yıkama Fiyatları

perde yıkama fiyatları1 m² / TL
Fon Perde Yıkama8
Stor Perde Yıkama10
Tül Perde Yıkama4
Jaluzi Perde Yıkama12
Dikey Perde Yıkama14
Zebra Perde Yıkama10

En İyi : Halı Yıkama Fiyatları

Zebra Perde Yıkama
zebra perde yıkama fiyatları

En Uygun Zebra Perde Yıkama Fiyatları ile Tüm İstanbul’a Hizmet

zebra perde yıkama fiyatları konusunda olduğu gibi, zebra perde temizliğinde de herkese uygun kampanya ve tekliflerimizi sunuyoruz. Ömür boyu sürecek olan ücretsiz teslimat avantajımızla siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini hedefliyoruz. Söz verdiğimiz üzere 48 saatte geri teslimat yaparak, şirketimize özel güleryüzlü servis ekibimizle evinize ücretsiz teslim ediyoruz. Yeniliği sadece hijyenimizde değil, kampanyalarımızda da sevdiğimiz için sürekli yenilenen indirimli tekliflerimizden yararlanmanızı bekliyoruz.

En Ucuz : Yorgan Yıkama

Neden Zebra Perde Yıkama Hizmeti Almalıyız?

Zebra perdeler, yapıları gereği oldukça hassas ve mekanik yapıların, tek bir hatası ile kolaylıkla bozulacağı bir yapıdadır. Bu nedenle her temizlenmek istendiğinde, çıkarılıp yeniden takılması gibi tüm işlemler, ev sahiplerini zorlayabileceği gibi, perdelere zarar da verebilir. Üstelik, evlerde yaptığımız temizlik ile sadece yüzeysel bir leke temizliği sağlanmaktadır. Derinlere işleyen lekeler, kirler veya bakterilerin yok olması için, fabrika ortamında profesyonel bir temizliğe ihtiyaç duyulmaktadır.

Bizler Temizyana  Kuru Temizleme Alibeyköy olarak, zebra perde yıkama süresini 6 ay aralıklara önererek, her ev sahibinin bu hizmeti almasını destekliyoruz. Bu sayede, taşıma, çıkarma veya hasar görme gibi hiçbir problemi dert etmenize olanak vermeden, sizler için perdenize ait tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz. Yıkama sonrası da zebra perde nasıl takılır diye dert etmenizi istemiyor, evlerinize 48 saatte teslim garanti ile gelerek, yuvalarına geri takıyoruz.

Zebra Perde Yıkama
Zebra Perde Yıkama

En İyi : istanbul Koltuk Yıkama

Temizyana Temizlik Şirketi ile Mis Kokuyu Her Odanıza Yayın

Perdelerimiz, tahmin edersiniz ki neredeyse her odamızda kullanılan bir dekorasyon parçasıdır. Bu nedenle de önerilen sürelerde temizlenmesi, her odanıza yayacağınız mis kokunun habercisi demektir. Üstelik bu kokuyu, Temizyana Temzilik Şirketi ile tatmak ve renk koruyucu deterjanlarımızla tanışmak, sizlere müthiş bir deneyim yaşatacak. Sizlerden perdelerinizi aldığımızda, sadece temizlemekle kalmıyor, herhangi bir stor perde tamiri gerekiyorsa, şeritlerinden parça alıyor veya mekanik sorunları hallederek, teslimimizi gerçekleştiriyoruz. Tüm bunların tek bir çatı altında, yani Temizyana’da buluşması, tamamıyla güvenli ellerde olduğunuzun kanıtıdır. Bu hizmetlerimizi sadece zebra perde yıkama ile değil; stor perde yıkama, lostra salonu veya Yün Yorgan Yıkama gibi işlemlerimiz için de sunarak, yıkanabilir her eşyanızın emin ellerde olmasını sağlıyoruz.

zebra perde yıkama video

zebra perde yıkama fiyatları

En İyi : Kuru Temizleme hizmetleri

Zebra Perde Yıkama Fiyatları ile Her Daim Müşteri Dostuyuz

Zebra perde yıkama fiyatları, Temizyana Temizlik Şirketinin sunmuş olduğu tül perde fiyatları veya gelinlik kuru temizleme fiyatları listesindeki uygunluğu korumaktadır. Çünkü Temizyana, müşteri memnuniyetinin en temel nokta olduğunu biliyor ve profesyonel hizmetlerini, her daim uygun fiyatlı Stor perde yıkama kampanyaları ile destekliyor. Perdelerinizin en dipteki lekelerine kadar ulaşan Temizyana, Stor Perde Temizliği ile bir devrim yaratıyor.

Deneyimli ekibimizin kontrolleri ve son teknoloji cihazlarımızın harmanı sayesinde yıkadığımız perdelerinizi özenle kurutuyor ve taşıma gibi problemlerden sizleri arındırarak, evlerinize teslim gerçekleştiriyoruz. Bizleri aramış olduğunuz dakikadan itibaren, hemen planımızı ve programımızı ayarlayarak, evlerinize geliyor ve 48 saatte teslim sözümüzü tutuyoruz. Sizler de perdelerinizin daha temiz olmasını ve daha ferah kokmasını istiyorsanız, Temizyana Stor Perde Temizliği seçmelisiniz. Çünkü Temizyana, en iyi kuru temizleme firması rolünü görerek, İstanbul’un her ilçesine, temizliğin ferahlatıcı etkisini sunuyor!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir