Maltepe Stor Perde Yıkama ile Temiz Perdeler 2021

Maltepe stor perde yıkama

Hizmetlerimiz, Maltepe stor perde yıkama ve İstanbul civarı tüm alanlara, temizliğin en hijyenik halini yaymak için, sürekli olarak gelişmektedir. Temizyana Temizlik Şirketimiz ile kendinizi ve evinizi ferah temizlik kokusuyla şımartacaksınız. Perdenize kirler ve tozlar mı yapıştı? Dışarıdaki toz bulutu perdelerinizi grileştirdi mi? Ne yapsam, asla geçmeyecek dediğiniz lekeler mi var? Dert etmeyin. Temizyana Temizlik Firmamız, Stor perde yıkama Anadolu Yakası gibi alanlara hizmet vererek, perdenizi ilk günkü gibi parlak ve yeni hale getiriyor.

Ücretsiz Servis
50TL ve üzeri

Kapıda Ödeme

Maltepe Stor Perde Yıkama Fiyatları

perde yıkama fiyatları1 m² / TL
Fon Perde Yıkama8
Stor Perde Yıkama10
Tül Perde Yıkama4
Jaluzi Perde Yıkama12
Dikey Perde Yıkama14
Zebra Perde Yıkama10

Okuma : Stor Perde Yıkama Fiyat Hesaplama .

Temizya’nın Şahsına Münhasır Temizlik Yöntemleri

Sürekli yaşam alanımızla iç içe olan stor perdelerimizin kirlenmesi oldukça can sıkıcı olabiliyor. Stor perdelerimizin mekanizmaları ve kumaşları oldukça hassas olduğu için ıslak, sık sık yıkamayla yıpranıyorlar. Burada, firmamızın mükemmel teklifi olan profesyonel kuru hava temizlemeli makinemizi sunuyoruz. Maltepe stor perde yıkama ve tüm İstanbul’da, titizliğimiz ve özverimizle Zebra Perde Yıkama firmaları arasında öne geçiyoruz. İnsan sağlığı konusunda önemli duruşumuz ile zararlı madde içeren bir deterjana, asla firmamızda yer vermiyoruz. Perdenize zarar vermeyecek, leke giderme konusunda başarılı, çevre dostu ve en önemlisi değerli müşterilerimizin sağlığına zarar vermeyecek özel deterjanlar kullanmaktayız. Ayrıca; gelinlik kuru temizleme ve ipek halı yıkama gibi hizmetleri de veriyor; İstanbul stor perde yıkama alanında da yenilikçi teklifleri sunuyoruz.

stor perde yıkama maltepe

En İyi : istanbul Koltuk Yıkama

Bizimle Parıl Parıl Perdelere Ulaşmak Şimdi Çok Kolay

stor perde yıkama maltepe ve tüm İstanbul çevresine uygun fiyatlı Ataşehir stor perde yıkama kampanyalarımızı teklif ederek; hijyeni stor perdelerinizle buluşturuyoruz. Kuru hava sistemli özel makinemiz ile zararlı maddeler içermeyen deterjanımızı birleştirince; ortaya parıl parıl, yeni alınmış gibi bir stor perde çıkıyor. Maltepe Stor Perde Yıkama firmaları arasında indirimi bol, en iyi fiyat garantisini sizlere veriyoruz. Kalitemizi artırırken, fiyatlarımızda kampanyalar uygulayarak cebinizi ve sizi de yormuyoruz.

En İyi : Kuru Temizleme hizmetleri

Temizyana Firmamızın özel teklifleri bunlarla da sınırlı kalmıyor. stor perde yıkama maltepe alanlarımızda bize emanet ettiğiniz stor perdelerinizi, temizlik hissini verene dek ve güzel bir koku yayana dek kuru temizleme işlemimizi gerçekleştiriyoruz. Aradığınız gün, en kısa sürede tarih belirliyoruz. Stor perdelerinizi, evlerinize gelerek bize özel servisimizle ücretsiz teslim alıyoruz. Stor perdelerinizin hassas kumaş yapısının yanında sökümünde oldukça dikkatli olmamızı gerektiren mekanizmalarını da unutmayarak, yanımızda getirdiğimiz söküme özel cihazımızla geliyoruz. Kampanyamız sadece teslim alırken değil, teslim verirken de geçerlidir. Başta Maltepe stor perde olmak üzere; İstanbul’un her ilçesine 48 saatte teslim etme garantisini vermekten mutluluk duyuyoruz. Ayrıca buna sahibiz: Beylikdüzü Stor Perde Yıkama 2021 ?.

stor perde yıkama maltepe

En iyi : Yorgan Yıkama Fiyatları 

Temizyana stor perde yıkama maltepe

stor perde yıkama maltepe işlemlerimizi, yenilenen hizmet trendi ile değiştiriyoruz. Bizlere aramış olduğunuzda, çok kısa bir süre sonra, perdelerinizi teslim almaya geliyoruz. Profesyonel yıkama sağlayan, kaliteli kuru hava yöntemli makinemizle geçmeyecek inatçı leke (salça, yağ, oje, pas gibi) bırakmıyoruz. Vakumlama işlemimizle gizlenmiş en ufak toz tanesinden bile perdenizi kolayca kurtarıyoruz. Ne zebra perdenizin yıkanması anında ne de ücretlendirme konusunda sizi zora sokmuyoruz. Evinizi, keyfinizi ve cebinizi aynı anda ferahlatıyoruz. Çünkü iş ahlakı olarak edindiğimiz her alanda memnuniyet verme garantisi, Temizyana stor perde yıkama maltepe öne çıkaran faktördür.

Devamını Oku : Kuru temizleme fiyatları

Maltepe Stor Perde Yıkama Hizmetlerimiz ile Uygun Fiyat Teklifleri ve Hijyen Sunuyoruz

Stor perdelerimizin duruşunun, diğer perde çeşitlerine göre çok daha şık durduğunu biliyoruz. Duruşu kadar bakımı ve temizliği de özenli olmalıdır ki perdeniz kendini göstersin. Maltepe stor perde yıkama ve çevresine, en profesyonel temizliği sunuyoruz! Uygun fiyatlı Tül perde yıkama kampanyalarımız sizleri bekliyor. Perdelerinizin leke durumuna, ağırlığına ve kumaş yapısına göre size özel teklifli fiyat aralığı belirliyoruz. En küçük toz parçasının bile giderileceği titizlikle hijyeni yuvanıza kadar getiriyoruz.

  • 48 saatte teslim avantajı
  • Uygun fiyatlı stor perde yıkama kampanyalarımızdan yararlanma fırsatı
  • Temizyana Kuru Temizleme Alibeyköy şirketine özel ücretsiz servis teslim imkânı
  • Stor perde yıkama firmaları arasında en başarılı kuru hava etkili cihaz

bizi ara : En yakın halı yıkama

Canlı renklerine kavuşmuş stor perdenizi teslim ederken yüzünüzdeki tebessümü görmek paha biçilmez. Bitmek bilmeyen indirimli tekliflerimiz ve perdenize hassas yıkama yaparken bile lekeleri gidermede başarılı temizlik anlayışımızla, sizleri bekliyoruz. Sonuç olarak; misyonumuzu, Maltepe stor perde yıkama ve tüm çevre ilçelere yayıyoruz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir