Perde Yıkamacı | 2021 Yılı Için İstanbul’un En İyi

Perde yıkama

Perde yıkamacı deyince akla Temizyana kuru temizleme gelir. Sadece giysi ve halı yıkama alanında değil tül perde yıkama, fon perde yıkama ve stor perde yıkama gibi ürünlerde de temizleme hizmeti sunmakta. Temizlikte ustalaşmış olan firmamız ürün yelpazesini her geçen gün artırmakla birlikte kaliteden ödün vermiyoruz. Müşterilerin isteklerine en hızlı en kaliteli cevabı vermiş oluyoruz. Kullandığımız son teknoloji ile ürünlerinizi güvenilir bir şekilde ilk günkü gibi elinize ulaştırıyoruz.

Ücretsiz Servis
50TL ve üzeri

Kapıda Ödeme

Perde Yıkamacı Fiyatları

perde yıkama fiyatları1 m² / TL
Fon Perde Yıkama8
Stor Perde Yıkama10
Tül Perde Yıkama4
Jaluzi Perde Yıkama12
Dikey Perde Yıkama14
Zebra Perde Yıkama10

En İyi : Halı Yıkama Fiyatları

Tül Perde Kuru Temizleme

Evimizin vazgeçilmez dekorasyon parçalarındandır. Perde dekoratif açıdan evin tamamlayıcı ürünü olmasının yanında hem evinizi güneş ışınlarından korur hem de mahremiyet sağlar. Yaşadığımız son dönemlerde görsel estetik kaygıları hızla artmış ve dekorasyona uygunluk sağlanabilmesi açısından çok fazla çeşitlilik oluşmuştur. Bu nedenlere envai türde perde çeşitleri üretilmiştir.

Perdelerimizin evimize ve mobilyalarımıza uygun olması bize huzur veriyor olsa da maalesef ki temizliği için aynı şeyleri söylemeyeceğiz.  Evde perde temizlemek zahmetli ve yorucu bir iş olduğu için perdelerinizi perde kuru temizlemeye vermenizi tavsiye ediyoruz. Tül Perde Kuru Temizleme denilince ilk akla gelen Temizyana Perde Yıkamacı nin kalitesinde söylemden geçmemek gerekir. Tül perdeler kumaş türü olarak çok hassastırlar ve yıkama konusunda çok hassasiyet isterler. Firmamız perde yıkama konusunda tecrübesi ile bu haysiyeti gösterir.

Perde yıkama

En İyi : istanbul Koltuk Yıkama

Fon Perde Yıkama

Stor ve tül perdeleme birlikte kullanılır. Tafta, saten, kadife, ipek gibi türleri vardır. Astarlı ya da astarsız, muflonlu ya da muflonuz olarak üretilir.
Perde temizliği çok zor olduğu için genelde ertelenir. Erteleme ile perdeler, ortamdaki isi pası çeker ve renk değişimine uğrar.  Mutfakta olan perdeler maalesef koku ve yağıda çeker. Bu perdeleri evde yıkaması büyük risk oluşturur. Düzenli periyotta yıkanmayan ve uzun süre bekleyen perdelerin lekesi evde çıkmaz. Bu nedenle Alibeyköy Kuru Temizleme tercih edilmelidir.
Fon perde temizleme için yıkama talimatı dikkate alınarak, kumaşın yapısı ve dokusuna zarar vermeden yıkama yapılır. Kumaşın yapısında geri dönüşü olmayan pamuklanma, yanma yırtılma, muflon ayrılması, kırışıklık oluşturma ve kabarma gibi sıkıntılar olmadan temizliği yapılarak ütülendikten sonra itina ile paketlenir.

En iyi : Yorgan Yıkama Fiyatları 

Perde Yıkamacı

Zebra Perdelerinizi Hijyenle Gözalıcı Kılın

Zebra perdelerin çok tercih edilmesinin sebebi; isterseniz tül, isterseniz güneşlik olarak kullanabilme yöntemidir. Tül kısmı ile güneş ışığının ferahlatıcılığını odanıza alabilirsiniz. Gölgelik kısmı ile istediğiniz zaman ısı ve ışığı kesebilirsiniz. Ayrıca, gece evinizin içini göstermeyen tasarıma da ayarlayabilirsiniz. Tüm bu tasarım trendlerin temizliği, elbette Temizyana Temizlik Şirketi ile düşüneceğiniz son şey olacak. Uzman ekibimiz ile başarılı hijyen hizmeti iddia ediyoruz. İnsan sağlığına verdiğimiz önemi kanıtlayan organik deterjanlarımız, doğaya ve insan sağlığına zarar verecek hiçbir bileşeni bünyesinde barındırmaz. Sonuç olarak; tıpkı Mecidiyeköy kuru temizleme veya Göktürk Kuru Temizleme hizmetlerimiz gibi, Perde Yıkamacı alanında da sizlerin, her daim destekçi oluyoruz.

En İyi : Stor Perde Tamiri

Bizler Temizyana Temizlik Şriketi olarak, zebra perde yıkama işlemine başlamadan önce, hızlıca evinize geliyoruz. Bilgili ve güleryüzlü ekibimiz ile birlikte, zebra perdelerinizin hassas mekanizmasını incitmemek adına, profesyonel sökme cihazımı da getiriyoruz. Yıkama alanlarımızda kumaş tipine ve tarzına göre gruplara ayırıyor, her birini kontrol asansörüne monte ederek, deforme ve leke durumunu analiz ediyoruz. Analizden sonra ekibimizle birlikte bir yıkama planı oluşturuyoruz. Böylece; ipek halı yıkama veya gelinlik kuru temizleme işlemlerinde olduğu gibi, Perde Yıkamacı hizmetlerimiz de sorunsuz bir şekilde halledilmiş oluyor.

Devamını Oku : Kuru temizleme fiyatları

Evde Tül Perde Nasıl Yıkanır?

Kadınlara bir anket yapılsa en zor ev işi nedir diye herhâlde ilk sırada Stor Perde Yıkama gelir. Perdeleri yıkamak, kurutmak, ütülemek ev işlerinin en zorudur. Evde perde sayınız çoksa bu işlem günlerimizi bile alabilir.

Evde tül perde nasıl yıkanır? Çok zahmet verici ve yorucu olmasının yanında ciddi zaman kaybına sebep olur. Perde yıkama için çok çeşitli ilaç ve deterjanlar çıkmış olmasına rağmen aradığınız sonuca ulaşamayabiliyoruz. Eski usul bildiğimiz yöntemlerde perde temizliğini sağlamak perdelerimizi riske atmak olur. Çamaşır makinesinde yıkanan ürünleriniz hasar gördüğü gibi yeni görünümlerini kaybetmiş oluyorlar.

Perde yıkama
Perde Yıkamacı

En iyi : Gelinlik Kuru Temizleme

Özellikle hassas yapıya sahip olan perdeler ne kadar narin ayarda yıkansa da bu kadar emek verilmesine rağmen ilk günkü gibi olmaz. Perdeler renkleri solmuş, grileşmiş ya da kumaşları deformasyona uğramış oluyor. Bu durum oldukça moral bozarken bir de perdelerimizin zarar görmesi ile maddi zararlara yol açmaktadır. Oysaki kuru temizlemeye verilse zaman kazanacağınız gibi perdeleriniz ilk günkü gibi olur. Bu sayede paranız cebinizde kalmış olur

En İyi : Kuru Temizleme hizmetleri

Temizyana kuru temizleme ( Perde Yıkamacı ) piyasaya göre uygun fiyatlarla, son teknoloji imkanları sunarak kaliteli işçilik ile hizmet vermektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir