Deri Ceket Kuru Temizleme Fiyatları 2021

Deri ceket kuru temizleme fiyatları

Deri ceket kuru temizleme fiyatları ile cep dostu oluyor ve hassas modüller sunuyoruz! Deri ceketler, yapılarından ötürü yanlış yıkama modüllerine müsait değildir. Çünkü yırtılmaya, haEn İyi : istanbul Koltuk Yıkamasar görmeye meyillilerdir ve deforme sonrası, kullanılamaz duruma gelebilirler. Elbette evdeki yöntemlerle bazı yüzeysel lekeleri temizleyebilirsiniz fakat bazen yapıştırıcı veyahut boya gibi lekeler, ancak profesyonel bir işlem sonrası yok olabilir.

Bu nedenle de bizler Temizyana Kuru Temizleme olarak deri ceketlerin ihtiyacı olan kuru temizleme işlemini profesyonelce gerçekleştiriyor ve her türlü lekeyi yok ediyoruz! Sizleri soğuktan koruyan, her kombinize şıklık katan deri ceketlerinizin kurutma aşamasında da etkin bir hizmet gerçekleştiriyor ve hiçbir zarar görmemesi adına, pür dikkat çalışıyoruz. Eğer sizler de kış hazırlığı yapıyor ve profesyonel bir deri ceket kuru temizleme hizmeti almak istiyorsanız, Temizyana’nın etkin ve ferah temizliğine dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Hızlı Alım. 24 Saatte Teslim

Tüm İstanbul’da Ücretsiz Servis

Müşteri Memnuniyet Garantisi

En Uygun Fiyat

+90 544 430 00 85

Ücretsiz Servis
50TL ve üzeri

Kapıda Ödeme

En İyi : istanbul Koltuk Yıkama Fiyatları

Deri Ceket Kuru Temizleme Fiyatları

Deri Ceket100 TL – 150 TL
Gömlek13 TL
Pantolon13 TL
Tshirt13 TL
Takım Elbise35 TL
Mont35 TL
Yorgan Yıkama40 TL
Halı Yıkama8 TL / m2

Tam liste için: Kuru Temizleme Fiyatları

Deri Ceket Nasıl Temizlenir?

Yapıları gereği oldukça şık olan ve soğuğu engellemek konusunda başarılı bir tavır sergileyen deri ceketler, bunca artısına eş değer bir temizlik modülü ister. Tabii ki silinmeye müsait lekelere ve tozlanmalara karşı basit bir bez yardımı kullanabilir veya parlatma işlemi için vazelin tercih edebilirsiniz. Ayrıca, basit lekelerin kalıcıya dönüşmemesi için mevsim geçişlerinde gerekli temizleme adımlarını tekrar etmeli ve böylece, kalıcı bir lekeyi de önleyebilirsiniz. Son olarak de Deri ceket nasıl temizlenir? Sorusunun bir diğer önemli adımı ise; kurulama işlemidir. Islak bir bez yardımıyla temizlediğimiz deri ceketleri, üçüncü bir modül kullanmadan, tamamıyla doğal yöntemlerle kurulayarak, deformelere engel olabilirsiniz.

En iyi :  Stor Perde Yıkama Fiyatları

Tüm bunlar, basit lekelenmeler için sonuç verebilir ancak boya, yapıştırıcı ve yağ gibi kalıcı lekelere işlemeyebilir. Çünkü deri ceketlerin hassas ve deforme olmaya müsait yapıları, her temizlenmek istediğinde bilinçsizce değil, profesyonel ellerde, profesyonel temizlik adımlarına tabii tutulmalıdır. Bu nedenle de Temizyana’nın profesyonel cihazlarla gerçekleştirdiği deri ceket kuru temizleme hizmetinden faydalanmalısınız. Çünkü bizlerden hizmet almak istediğinizde, deri ceketlerinizin kullanım talimatında bulunan, ‘’sadece kuru temizleme’’ ibaresine uyuyor ve her lekenize başarılı bir temizlik işlemi gerçekleştiriyoruz. Üstelik; yırtık, sökük veya yanık gibi deformelere de lostra işlemi sağlayarak, hasarları minimuma indiriyoruz!

En iyi : Göktürk Kuru Temizleme

Deri ceket kuru temizleme fiyatları

En iyi : Yorgan Yıkama Fiyatları

Temizyana Temizlik Şirketi ile Deri Ceketlerinizin Şıklığı Baki Kalsın

Temizyana Kuru Temizleme, kış aylarında bizleri soğuktan koruyan ve şık görünmemizi sağlayan deri ceketleri, her daim profesyonelce temizliyor! Üstelik, deri ceket kuru temizleme fiyatları ile de minimum fiyatlar kullanarak, müşteri dostu oluyor! Bünyemizde barındırdığımız son teknoloji cihazlarla her bir lekenize etkili temizlik sunuyor, bir deri ceketin ihtiyacı olan hassasiyeti sağlıyor ve oluşan deformelere de lostra hizmeti sunuyoruz! Kısacası; bünyemizde barındırdığımız cihazlar ve bu cihazları kullanan ekibimizin profesyonelliği sayesinde, tüm hizmetlerden başarılı bir sonuç almanızı sağlıyoruz. Eğer sizler de Temizyana’nın Stor Perde Yıkama Bahçelievler veyahut gelinlik kuru temizleme hizmetlerindeki başarıları gibi, deri ceket kuru temizleme hizmeti için de aynı başarılı hizmeti almak istiyorsanız, bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

En İyi : istanbul Halı Yıkama

Hızlı Alım. 24 Saatte Teslim

Tüm İstanbul’da Ücretsiz Servis

Müşteri Memnuniyet Garantisi

En Uygun Fiyat

+90 544 430 00 85

Deri Ceket Kuru Temizleme Fiyatları ile Cep Dostu Oluyoruz

Deri ceket kuru temizleme fiyatları olarak sizlere sunmuş olduğumuz meblağ, hiçbir zaman cebinizi yormayacak nitelikte. Çünkü bizler, ilke olarak her daim müşteri memnuniyetini belirliyor ve en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunuyoruz! Bizler aracılığıyla alacağınız kuru temizleme hizmeti sonrası, deri ceket nasıl temizlenir? Diye dert etmenize olanak kalmadan, en etkili sonuçlarla karşılaşmanızı sağlıyoruz. Barındırdığımız cihazların kalitesi, kullandığımız etkili yöntemler ve aldığımız kesin sonuçlar sayesinde, deri ceketlerinizi yenilikle buluşturacaksınız. Kısacası; deri ceketlerinizin sizleri soğuktan koruduğu gibi, bizler de deri ceketlerinizi lekelerden, deformelerden ve tozlardan, koruyoruz. Eğer sizler de Deri ceket kuru temizleme fiyatları hizmetlerimizden faydalanmak istiyor ve profesyonelliği tatmak istiyorsanız, bizlerden dilediğiniz zaman randevu alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir