Alibeyköy Kuru Temizleme 2020

Alibeyköy Kuru Temizleme

Alibeyköy kuru temizleme için ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. Kuru temizleme, stor perde, halı, yorgan, gelinlik ve koltuk yıkamak da size sunacağımız hizmetlerimizden bazıları. Kısacası temizlik bizim işimiz.

Gündelik yaşantımızda özellikle iş dünyasında her gün temiz ve özenli giyinmek sorumluluktur. Hem kendimize, hem de işimize karşı bir saygı göstergesidir. İşte tam da bu yüzden giysilerimizi daha uzun ve temiz kullanabilmek için Temizyana Kuru Temizleme hakkında biraz bilgiye ihtiyacımız var.

Hızlı Alım. 24 Saatte Teslim 🕒

Tüm İstanbul’da Ücretsiz Servis 🚚

Müşteri Memnuniyet Garantisi👍

En Uygun Fiyat 👌

+90 544 430 00 85

Alibeyköy Kuru Temizleme Fiyat Listesi 2020 :

Gömlek10 TL
Pantolon10 TL
Tshirt8 TL
Takım Elbise30 TL
Mont25 TL
Fiyat Listemizin Tamamını İncelemek İçin Tıklayınız.

Kuru Temizleme Nedir?

Yapılan temizleme işlemi ismine rağmen kuru bir işlem değildir. Kullanılan sıvıların hiç su içermemesinden dolayı kuru temizleme denmiştir. Dry cleaning ıslak temizlemeyle zarar görmüş kumaş dokularını yıpratmayarak çok daha uzun süre kullanmamızı sağlar. Ve sık kuru temizleme yaptırmak, giysiler üzerinde kumaş liflerine zamanla yerleşen kirleri ve lekeleri çıkararak yeni alınmış gibi görünmesini sağlar. Pantolon, gömlek, ceket, takım elbise ve elbise gibi günlük kıyafetlerin yanı sıra abiye, gelinlik, mont, kaban gibi farklı ürünlere de kuru temizleme yapılabilir. Lekelenen giysiler için dünyada en etkili çözüm ön leke çıkarma yapılan uzman bir ekiple çalışılan, güvenilir bir kuru temizlemeye başvurmaktır. Alibeyköy kuru temizleme olarak tam da bu noktada sizlere kaliteli ve en uygun fiyatla hizmet vermekteyiz.

Alibeyköy Kuru Temizleme

En iyi : Stor Perde Yıkama Fiyatları

        Satıcı ve üretici firmalar tekstil ürünlerinde kullanılan kumaş ve bütün tamamlayıcı unsurlar için gerekli testleri yaptıktan sonra temizleme talimatlarını ürünle birlikte satışa sunmak zorundadırlar. Kuru temizlemeciler ürün bakım sembollerini gösteren temizleme talimatına uyarak, zarar vermeden temizleme işlemini yapmalıdırlar.

En iyi : Gelinlik Kuru Temizleme

Kuru Temizleme Nasıl Yapılır?

          Öncelikle getirilen ürün üzerindeki lekelere gerekli solventlerle müdahale edilir. Evlerimizde bulunmayan ve evimizde kullandığımız deterjanlardan daha hassas olan malzemeler kullanarak önce lekeler çıkartılır. Daha sonra ürünün tamamı temizlenir. Giysiler çözücünün yer aldığı büyük bir silindirin içinde dönen özel bölmeye konulur. Çözücü, içteki bölmenin üçte biri dolana kadar ilave edildikten sonra, giysi alt üst edilir. Standart kimyasallar kullanıldığında bu işlem yaklaşık on beş dakika sürer. Kuru temizleme aşamasından sonra yeni çözeltinin eklendiği durulamaya geçilir. Durulama aşaması, kirin giysi tarafından yeniden emilmesini önlemek için yapılır. Daha sonra kullanılan çözeltinin arındırıldığı kurutma aşamasına sıra gelir. Altmış üç derecede ısıtılan hava akımının içine konan giysiler hafif bir esans eklenerek dokularındaki çözücü kalıntıları buharlaştırılır.

En iyi : Yorgan Yıkama Fiyatları 

Kuru Temizleme Sonrası İşlemler

İyi bir kuru temizlemeci işlem bittikten sonra ürünün nasıl temizlendiğini ve leke olup olmadığını kontrol eder. Hatta giysilerde kopan düğme ve sökülme varsa mutlaka tamir etmelidir. Daha sonra ütülenir ve paketlenerek sunulur. Tabii ki her ürün farklı dokulara sahiptir. Bu nedenle her ürün için aynı temizleme ayarı söz konusu değildir. Yıkama işlemi kadar ütüleme işlemi de çok önemlidir. Yanlış bir ısıda ütülendiğinde kumaş yüzeyi parlar ve renk değişikleri olur. Bu yüzden gerçekten işin uzmanları olduğuna inandığınız güvenilir kuru temizlemeleri tercih etmeniz çok önemlidir.

En İyi : istanbul Koltuk Yıkama

Alibeyköy Kuru Temizleme Laundry Fiyatları

    Kuru temizleme fiyatları firmalar arasında farklılık göstermektedir. Bu fark verilen hizmetin kalitesiyle doğrudan orantılıdır. Kısa program tercih eden veya leke çıkarıcı kullanmayan firmaların işletim ücreti kalitesi gibi düşük olacaktır. Giysilerinizin ilk günkü gibi tertemiz ve yenilenmiş olmasını istiyorsanız güvenirliği kanıtlanmış firmaları tercih etmelisiniz.

Alibeyköy Kuru Temizleme

Hızlı Alım. 24 Saatte Teslim 🕒

Tüm İstanbul’da Ücretsiz Servis 🚚

Müşteri Memnuniyet Garantisi👍

En Uygun Fiyat 👌

+90 544 430 00 85

  Alibeyköy kuru temizleme son teknolojiye uygun makinelerle yapılan temizleme sonrasında, kıyafetleriniz yıpranmadan askıya hazır hale getirilir. Sizde en sevdiğiniz kıyafetlerinizi uzun yıllar giymeye devam etmek istiyorsanız mutlaka bize ulaşın. Kuru temizleme olarak insan sağlığına duyarlı, çevre temizliğine önem veren bir firmayız.

Tecrübemiz kalitemizdir…

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button