Kadıköy Stor Perde Yıkama ile Sizlere Hijyen Sunuyoruz

Stor Perde Yıkama Kadıköy

Kadıköy Stor Perde Yıkama hizmetlerimiz, Temizyana’nın profesyonel olduğu alanlardan sadece biridir. Öyle ki, İstanbul stor perde yıkama hizmetlerinde her alana destek sağlayarak, hijyen kelimesini sözlük anlamı oluyoruz. Sağladığımız başarılı temizlik işlemlerini, bünyemizde barındırdığımız son teknoloji cihazlar ve deneyimli ekibimizle birleştiriyoruz; böylece, herkese maksimum bir hizmet sunuyoruz. Oldukça fazla dikkat edilmesi gereken alanlardan biri olan stor perdeler, biliyorsunuz ki evlerimizde görünür bir bölgede yer almaktadır. Bu nedenle de çok sık olmasa da belli aralıklar ile temizlik işlemlerine tabii tutulması gerekiyor. Hal böyle olunca, bazen evlerimizde yaptığımız temizlik işlemleri yetersiz gelebilir ve profesyonel bir temizlik şirketinden yardım almak gerekebilir. İşte burada profesyonel kelimesinin karşılığını veren Temizyana Temizlik Şirketi, sizlere harika bir temizlik sunuyor!

Stor Perdelerinizi İlk Günkü Haliyle Teslim Ediyoruz!

Stor perdelerinizi aldığınız ilk gün, yeni hali ve yeni dokusu, pek tabii sizleri heyecanlandırmaktadır. Günler geçtikçe kullanım aralığına ve kullanım alanına göre deforme olan perdeleriniz, o heyecanın yerini can sıkıntısına bırakabilmekte. Bunu ortadan kaldırmak isteyen Temizyana Kuru Temizleme Alibeyköy, başta Kadıköy Stor Perde Yıkama olmak üzere; tüm ilçelere, yani, İstanbul stor perde yıkama alanları olarak genel bir temizlik hizmeti sunmaktadır. Ulaşabileceğimiz her çatıya ulaşarak, evlerinize geliyoruz ve kirden, lekeden deforme olan stor perdelerinizi şirketimize getirerek, ilk günkü haline çeviriyoruz. Kirlerden ve lekelerden arınarak mis kokuyla buluşan stor perdelerinizi, sizlere teslim ederek hem perdelerinizde yeniymiş hissi yaratıyoruz hem de sizleri, hijyen kelimesi ile buluşturuyoruz!

Kadıköy Stor Perde Yıkama

En İyi : istanbul Halı Yıkama

Stor Perde Yıkama Kadıköy ile Uygun Fiyat Aralıkları

Stor perde yıkama fiyatları, firmamız politikasında yer alan ilkelere göre, tamamıyla uygun fiyat mantığı ile sizlere sunulmaktadır. Bu nedenle de sunduğumuz hizmetin kalitesi, hiçbir zaman değişmemekle birlikte, fiyat aralıklarımız siz değerli müşterilerimizin cebiniz düşünerek listelenmektedir. Stor perde gibi evlerimize canlılık katan dekorasyon parçalarının temizlenme aralıklarını hesap ediyoruz ve 6 ayda bir temizlenmesi gerektiğini hatırlatarak, fiyat aralıkları için endişe etmemeniz gerektiğini vurguluyoruz. Firmamızdaki ilkelerimiz ile müşteri memnuniyetini esas alarak, stor perde yıkama hizmetlerimizi; uygun fiyat ve üst düzey temizleme eşliğinde, sizlere bir paket halinde sunuyoruz. Son indirimlerimiz : Pendik Koltuk Yıkama .

perde yıkama fiyatları1 m² / TL
Fon Perde Yıkama8
Stor Perde Yıkama10
Tül Perde Yıkama4
Jaluzi Perde Yıkama12
Dikey Perde Yıkama14
Zebra Perde Yıkama10

 En İyi : istanbul Koltuk Yıkama

Temizyana Temizlik Şirketi Stor Perde Yıkama Kadıköy Hizmetleri ile Evlerinize Geliyor!

Temizyana temizlik şirketi, hizmet almak istediğiniz dakikadan itibaren, sizlerle iletişimini güçlü tutarak, anlaşılan tarihe bağlı kalıyor. Anlaştığımız tarihte evlerinize gelerek, stor perdelerinizi dikkatli bir şekilde söküyoruz ve firmamız getiriyoruz. Ardından, sizler ve perdeleriniz için özel teknikler uygulayarak, perdelerinize kendi perdelerimiz gibi bakıyoruz. Uyguladığımız işlemlerin tümü, her perdeye göre değişmekte olduğundan, stor perde yıkama fiyatları listemiz de bu kriterlere göre değişmektedir. Bu nedenle de her kitleye hitap ederek, siz değerli müşterilerimiz için maksimum hizmet vermekten her daim keyif duyuyoruz! Ayrıca buna sahibiz: Stor perde yıkama Kartal .

Kadıköy Stor Perde Yıkama

Stor perdelerinizin değerini, Temizyana Temizlik şirketi olarak her zaman biliyoruz ve halı yıkama veya gelinlik kuru temizleme hizmetlerinde olduğu gibi, perdeleriniz için de özenle hizmet veriyoruz. Bu hizmetimiz, Kadıköy Stor Perde Yıkama ile başlayarak, İstanbul stor perde yıkama alanlarının tümüne yayılmaktadır. Kısacası; İstanbul’un her ilçesine yayılan hizmetlerimiz, sizleri kalite ile buluşturan değerde. Bu kalitemizi sürekli olarak koruyarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutma isteğimiz de, firmamız var oldukça devam edecektir. Siz de kaliteli hizmetimizden ve profesyonel desteğimizden faydalanmak istiyorsanız, güvenilir ve hijyenin tek adresi olan Temizyana Temizlik Şirketini seçin. Merak etmeyin, gerisi emin ellerde!

10 TL indirim kuponu kazanmak için bizi paylaş!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir