Halı Yıkama Metrekare Fiyatları Yüzünüzü Güldürecek 2021

Halı yıkama metrekare fiyatları

Halı yıkama metrekare fiyatları listemiz, her eve kaliteyi yaymak amacıyla kampanyalı olarak siz değerli müşterilerine sunuyor. Özenli bir araştırmayla milyonlarca tarz arasından beğendiğimiz halılarımızın, stilimizi yansıtmasına büyük gayret gösteririz. Odalarımıza saygın ve şık bir hava katan bu tamamlayıcı parçalar, temizliği bakımından da özen ister. Halı üzerindeki motiflerin, renk cümbüşünün zaman içerisinde solmaması ve üzerinde kir birikmemesi için düzenli temizlik bakımı gerekir. Zaman geçirdiğimiz hemen hemen her yerde olan halılarımıza hapsolan ev tozları, akarlar, sağlığa zararlı mikroskobik canlılar, yemek ve pişirme lekeleri gibi görsel kirlenmelerin yanı sıra; halılar kumaşı bakımından da kötü kokuları üzerine sindirir.

Bir evin dekoratif görünümünü tamamlayan halılarımız, hem insan sağlığını tehdit etmemesi hem de şıklığı tamamlaması yönünden düzenli temizlik ister. Temizyana ekibimiz bünyesinde bulunan profesyonel ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımızla; tıpkı stor perde yıkama yöntemlerimizde olduğu gibi halı lifleri arasında gizlenen en ufak toz tanelerinden en inatçı lekelere (vişne, yağ, birikmiş toz gibi) değin başarılı bir bitiş sağlıyoruz. Kalitemizi tüm İstanbul ilçelerine yayarak, indirimli fiyat tekliflerimizi her bütçeye her tarz sahibine ulaştırıyoruz.

Ücretsiz Servis
50TL ve üzeri

Kapıda Ödeme

En İyi : Kuru Temizleme hizmetleri

halı yıkama metrekare fiyatı

MAKİNE HALISI8 TL / m2
MAKİNE YÜN HALI10 TL / m2
ŞAGİ HALI10 TL / m2
YERİNDE HALI YIKAMA8 TL / m2

Daha fazla oku : istanbul Halı Yıkama fiyatları

Halılarınızı Göz Alıcı Parlaklığına Kavuşturun

Halılarınızı aldığınız ilk gün, renkler belirgin ve kumaşı parıl parıl parlıyordu. Zamanla solan halılarınız, kumaş aralarında gizlenen toz taneciklerinin ve kirlerin detaylı temizlenmemesi sebebiyle gittikçe grileşiyor. Evlerde gerçekleşen yöntemlerle iyi temizlenmediği için bakteri ve kir birikimi temizlenmeden önceki halinden daha fazla oluşuyor. Ancak güvenilir Temizyana ekibimiz ile alacağınız hizmette, halı yıkama metrekare fiyatları gibi bir sorunu dert etmenize olanak kalmadan, baştan uca özenli bir temizliğe kavuşuyorsunuz. Böylece, diplerde biriken kirlerin yüzeye çıkıp daha kirli bir görüntü oluşturması yerine, yüzeyden diplere değin parlatılıyor.

Halı yıkama metrekare fiyatları
Halı yıkama metrekare fiyatları

En Ucuz : Gelinlik Kuru Temizleme

Kullanmış olduğumuz renk aktifleştirici, antibakteriyel deterjanlarımızın kalitesini halılarınızda fark edeceksiniz. Temizliğin mis kokusunun bıraktığı hissiyat, uzun süre halılarınızdan yitmeyecektir. İpek halı yıkama metrekare fiyatları veya yün halı gibi hassas yıkama gerektiren yıkama işlemlerimizde de özel sabunlar kullanarak, deforme oluşturmadan en inatçı lekeleri söküp çıkarıyoruz. Halı kumaşlarınız üzerinde kalkan görevi gören sabunlarımızın bir diğer özelliği de tamamen organik olmasıdır. Kısacası; tıpkı Mecidiyeköy kuru temizleme hizmetlerimizdeki gibi, insan sağlığına ve doğaya zarar veren hiçbir bileşene yer vermeden, değerli müşterilerimiz için disiplinli bir temizlik sunuyoruz.

En Ucuz : Yorgan Yıkama

Temizyana’nın Ferah Kalitesini Halılarınızla Buluşturun

Artık halı nasıl temizlenir diye dert etmeniz gerek yok. Çünkü bizler, aradığınız andan çok kısa bir süre içerisinde evinize gelerek halınızı teslim ediyoruz. Firmamıza getirdiğimizin halılarınızın yapısına ve rengine göre alanında başarılı ekibimizle bir yıkama planı oluşturuyoruz. Büyük bir titizlikle halınızda var olan lekeleri, deformeleri, sökükleri ve sararmaları inceliyor, ardından not ediyoruz.

Kumaş üzerindeki ön kirleri gidererek, temizlik işlemlerine başlıyoruz. Her halı tipine uygun sabun çeşidimizle, son teknoloji yıkama cihazlarımızı birleştiriyor ve halınızı ilk günkü haline getirmeye başlıyoruz. Halılar, renk solmaları ve deforme oluşumu sebebiyle güneş sevmediği için yıkama sonunda en uygun kurutma yöntemini geliştirdik. Kaliteli kurutma cihazlarımızla bakteri, toz ve kirleri eri dönüşü olmayacak şekilde söküp atıyoruz. Halı yıkama firmaları arasında bizi öne taşıyan faktörümüz hijyenik ve kaliteli temizlik bitişimizin yanında müşteri memnuniyetimizdir. En ucuz : Halı yıkama metrekare fiyatları .

Halı Yıkama Metrekare Fiyatları

İstanbul’un tüm ilçelerine aynı günde ve kısa sürede ulaşıyoruz. Ardından, profesyonelce gerçekleştirdiğimiz halı temizliği sonrası, Temizyana Göktürk Kuru Temizlememize özel servisimizle 72 saat gibi kısa bir sürede yuvanızla buluşturuyoruz. Üstelik ücretsiz teslimat avantajımızdan da yararlanmış oluyorsunuz. Halı türüne ve tarzına göre halı yıkama metrekare fiyatları baz alınarak bütçenize en uygun, rahatlatıcı fiyat listemizi sunuyoruz. Değerli müşterilerimizi zahmetli yıkama işleminden kurtarırken zaman tasarrufu sağlıyor; kampanyalı fiyat listemizle ise cebinizden tasarruf yapma imkânı sunuyoruz. Kısacası; Beylikdüzü koltuk yıkama hizmetlerdeki kalitemizi, her hizmetimizde olduğu gibi halılarınız için de gerçekleştiriyor ve İstanbul’a hijyen sunuyoruz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir