Beşiktaş Stor Perde Yıkama Fiyatları 2021

Beşiktaş Stor Perde Yıkama

Beşiktaş Stor Perde Yıkama ihtiyaçlarınızda Temizyana Temizlik Şirketi olarak sizlere destek sağlamaktayız. Kuru temzileme hizmetlerimizin yanı sıra halı, koltuk Yıkama, yorgan ve gelinlik ve stor perde yıkama beşiktaş hizmeti sağlamaktayız. Günümüzde sürekli değişen ve gelişen ev dekorasyonunda şüphesiz ki en önemli ve vazgeçilmez olanı perdeleri son teknoloji cihazlarla temizleme imkanı sunmaktadır. İster desenli ister düz olsun temizlendiğinde eve aydınlık ve ferahlık sağlar. Son moda olan stor perdeler hem şıklığı ve modern görünümüyle hem de daha az yer kaplamasıyla son dönemlerin vazgeçilmez perdeleri oldu.

Ücretsiz Servis
50TL ve üzeri

Kapıda Ödeme

Beşiktaş Stor Perde Yıkama Fiyatları 

perde yıkama fiyatları1 m² / TL
Fon Perde Yıkama8
Stor Perde Yıkama10
Tül Perde Yıkama4
Jaluzi Perde Yıkama12
Dikey Perde Yıkama14
Zebra Perde Yıkama10

 En İyi : İstanbul Halı Yıkama

Beşiktaş Stor Perde Yıkama
stor perde yıkama beşiktaş

Peki Nedir Bu Stor Perde?

 Ham kumaşa apre uygulanarak mekanizma yardımı ile üstte bulunan boruya sarılarak, yukarı aşağı yönde çalışan perdelerdir. Zincirli, yavaş yaylı ve uzaktan kumandalı olmak üzere farklı mekanizma tipleri vardır. Stor perdeler mürekkep, çay, kahve gibi lekelenme olmadığı sürece kirlenmez. Tozunu sadece nemli bir bezle temizleyebilirsiniz. Genellikle mutfakta tercih edilmesi nedeniyle yağ lekeleri gibi inatçı lekelerin oluşması maalesef kaçınılmazolduğu için Beşiktaş Stor Perde Yıkama işlemlerinin belli aralıklarla yapılması gerekmektedir. Temizliği de oldukça meşakkatli görünüyor. Temizliğin ve hijyenin çok önemli olduğu pandemi döneminde tabii ki perdelerimizin temizliği çok önemlidir. Her perdenin mekanizmaları farklı oluyor bu yüzden zarar vermeden temizlemek evde oldukça zor. Endişelenmeyin neyse ki biz varız.

En Ucuz : Gelinlik Kuru Temizleme

Stor Perde Ne Kadar Sürede Yıkanmalı?

Yılda bir kere düzenli olarak perdenizi yıkatmanız yeterli olacaktır. Tabi ki perdenin bulunduğu ortam bu süreyi değiştirebilir. Mutfakta kullanılan stor perdeyi en az altı ayda bir yıkatmak daha iyi olacaktır. Yine otellerde iş yerlerinde kullanılan perdeler daha fazla hava akımına maruz kalacağı için daha çabuk kirlenecektir ve daha sık yıkanması gerekebilir.

Temizyana Kuru Temizleme Alibeyköy olarak yanınızdayız. Beşiktaş stor perde yıkama için bir telefon kadar yakınız. Uygun fiyat hızlı alım, ücretsiz servis ve yetmiş iki saatte teslim garantisiyle tüm İstanbul ‘da hizmetinizdeyiz. Son teknolojiyle perdelerinizi en doğru şekilde ve zarar vermeden temizlemekteyiz.

Stor Perde Yıkama
stor perde yıkama beşiktaş

Peki, perdelerinizi temizlerken hangi aşamalardan geçtiğini öğrenmek ister misiniz?

En Ucuz : Yorgan Yıkama

Stor Perde Temizleme Aşamaları

stor perde yıkama beşiktaş, Uzman ekibimiz tarafından evinizden alınan ürünleriniz bize geldiğinde öncelikle ilk kontrol tezgâhına alınır. Ürünler kontrol asansöründeki klipsler yardımıyla montaj edilir. Asansör yardımıyla incelenmek üzere yukarı kaldırılır. Ürünlerdeki lokal lekeleri tespit etmek için genel bir kontrol sağlanır. Üzerindeki deforme ve lekeler ışık perdesinin yardımıyla kontrol edilir.  Ürün üzerinde çok yağlı, inatçı lekeler varsa lekelerin çözülmesi için ürün bekletme teknesine alınır. Böylece tozlardan ve ağır yağlardan arındırma işlemi yapılır  .

Stor perde temizleme ilaçlı suda yumuşaması için bekletildikten sonra ürününüz yıkamaya hazır hale getirilir. Bu işlem ayrıca makinedeki yıkama suyunu daha az kirleteceği için, sudan da tasarruf edilir. Bekleme teknesinde yıkamaya hazır hale gelen ürünlerimizi stor perde makinemizin asansörüne klipsler aracılığıyla özenli bir şekilde montaj ederek yıkama işlemine başlanır. Yıkama düğmesine bastıktan sonra ürünler fıskiyeler ve sıkıştırma lopları ile hassas bir şekilde yıkanmaktadır.

En İyi : Kuru Temizleme hizmetleri

Beşiktaş Stor Perde Yıkama
Beşiktaş Stor Perde Yıkama

Devamını Oku : Kuru temizleme fiyatları

Stor Perde Kurutma Aşaması

Ürünlerin zincirlerini kontrol ederek dışarıda olacak şekilde konumlandırıyoruz. Çünkü ürünleriniz bizim için çok önemli zarar gelmesini istemiyoruz. Bu bilinçle,  titizlilikle çalışıyoruz. Yıkama işlemi sona erdikten sonra perde asansörü tarafından yukarı çekilerek ürün alt mekanizması hava tabancası yardımıyla sudan arındırılarak yıkama işlemi sonlandırılır. Son aşama olan kurutmada ise ısı rezistansları ve havalandırma fanları aracılığıylaürünün hızlı ve güvenli bir şekilde kuruması sağlanmaktadır. stor perde yıkama beşiktaş işleminden sonra ürünler üzerinde leke veya bir deformasyon var mı diye bakılan son kontrolden sonra özenlice paketlenip teslim edilmeye hazır hale getirilir. Ayrıca okuyun: Stor Perde Yıkama Bahçelievler

En İyi Kalite Stor Perde Yıkama Beşiktaş Hemen Arayın

Temizyana Beşiktaş Stor Perde Yıkama

İstanbul Beşiktaş ‘da hizmet veren Temizyana Beşiktaş Stor Perde Yıkama firmamız ev, ofis ve işyerinde bulunan her türlü stor perdenizi güvenle yıkamaya verebileceğiniz bir işletmedir.  Bizim için en önemli husus sizlerin memnuniyetidir. Size en iyi hizmeti sunacağımızdan hiç kuşkunuz olmasın çünkü sizi ve sağlığınızı önemsiyoruz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir