Kuru Temizleme Fiyatları & En İyi Fiyat Listesi 2021

Kuru temizleme fiyatları listemiz ve her daim yenilenen kampanyalarımız ile destekçi bir fiyat politikası izliyoruz. Misyonumuz, İstanbul’un bütün ilçelerine temizlik kokumuzu yayarken, rahatlatıcı ödeme imkanları sağlayarak da kıymetli müşterilerimizi, her anlamda mutlu etmektir. Gelinlik kuru temizleme gibi, oldukça hassas kumaşlara sahip kıyafet ve eşyalarınızın her birine uygun yıkama tekniği ve deterjan yöntemi geliştiriyoruz. İnsan sağlığına zarar verecek ve doğa dostu olmayan hiçbir bileşeni, temizlik yöntemlerimizde barındırmıyoruz.

Kuru Temizleme Fiyat Listesi

Kuru temizleme fiyatları

Fiyat Listesi :

Gömlek13 TL
Pantolon13 TL
Tshirt13 TL
Takım Elbise35 TL
Ceket20 TL
Etek10 TL
Mont25 TL
KuşTüyü Mont45 TL
Palto35 TL
Kaban28 TL
Bluz12 TL
İpek Bluz15 TL
Kazak12 TL
Yelek11 TL
Kravat & Eşarp8 TL
Elbise Gündelik12 TL
Abiye Elbisesi (Min)25 TL
Yorgan35 TL
Battaniye35 TL
Pardesü32 TL
Deri Ceket80 TL
Deri Mont100 TL
Günlük Elbise25 TL
Yatak Örtüsü50 TL
Elyaf Yorgan35 TL
Pamuklu yün55 TL
Yastık4 TL
Gelinlik200 – 300 TL

Hızlı Alım. 24 Saatte Teslim 🕒

Tüm İstanbul’da Ücretsiz Servis 🚚

Müşteri Memnuniyet Garantisi👍

En Uygun Fiyat 👌

+90 544 430 00 85

Kuru temizleme fiyatları – Ütü Fiyatları

Gömlek6 TL
Tshirt6 TL
Pantolon6 TL
Kazak7 TL
Takım Elbise15 TL
Elbise13 TL
Ceket10 TL
Kaban13 TL
Bluz7 TL
Etek5 TL
Hırka7 TL
Şort4 TL
perde kuru temizleme

Stor Perde Yıkama Fiyatları :

1 m² / TL
Stor Perde Yıkama10 TL
Tül Perde Yıkama4 TL
Fon Perde Yıkama10 TL
Jaluzi Perde Yıkama12 TL
Dikey Perde Yıkama14 TL
Zebra Perde Yıkama10 TL
Perde Yıkama8 TL

En iyi : Stor Perde Yıkama Fiyatları 2021

Temizyana Temizlik olarak, sevdiğiniz eşyalarınızı ve kıyafetlerinizi hijyenik bir şıklığa kavuştururken, cebinize de ferahlık katacak en uygun kuru temizleme fiyat listesi ile birlikte mutluluğunuza mutluluk katıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her an, kuru temizleme İstanbul hizmetlerimiz ile İstanbul’un tüm ilçelerine ferahlık yayıyoruz. Gelinlikleriniz, koltuklarınız, stor ve zebra perdeleriniz, her türlü dış giyim kıyafetleriniz, battaniye ve yastıklarınız; Temizyana’nın güvenli ve uygun fiyatlı temizliğine emanet. Bizlerden hizmet almak istediğinizde, Aradığınız saatten çok geçmeden hızlı alım sağlayarak, firmamızın bünyesinde bulunan özel servisimizle alım ve teslim avantajları sağlıyoruz. 48 saatte teslim garantisi ile söz verdiğimiz gibi, yenilenmiş ürünlerinizi kapınıza getiriyoruz. Üstelik, ücretsiz teslimat fırsatımızdan da yararlanmış oluyorsunuz. Teslimat ve alım aşamasında son derece dikkatli davranıyoruz ve sizlere profesyonel bir kuru temizleme servisi sunuyoruz.

 En Ucuz : istanbul Koltuk Yıkama

Kuru temizleme fiyatları ile Uygun Fiyat ve Profesyonelliğimizi Birleştiriyoruz

Özellikle de salgın hastalıkların arttığı mevsimlerde, kullandığımız antibakteriyel deterjanlarımız daha çok önem kazanıyor. Zararlı mikroorganizmaları ve bakterileri %90 oranında yok ediyor. Organik deterjanlarımız, kumaşlarınızın zarar görmemesi için hassas yıkama yaparken bile, leke çıkarmada ve parlatmada son derece profesyonel bitiş sağlar. Kullandığımız formüllerde renk aktifleştirici özelliği bulunmasından dolayı, ürünlerinizi tamamen yenilenmiş görüp şaşırabilirsiniz. Kısacası; tül perde yıkama veya ipek halı yıkama gibi tüm hizmetlerimiz, mutluluğunuz ve konforunuz içindir.

En İyi : istanbul Halı Yıkama

Son Teknoloji Yöntemlerimizle Eskimeye Yüz Tutmuş Ürün Bırakmıyoruz

Kuru temizleme firmaları arasında Temizyana’yı yukarı taşıyan şey, üstün kalitemiz ve özenli yıkama tekniğimizdir. Alanında bilgili personellerimiz ile emanet ettiğiniz ürünler, dikkatlice sökük ve inatçı lekelerin var olup olmadığına dair kumaş diplerine dek incelenir. Varsa deformeler not edilir. Paslanmaz çelikten oluşan tambura ürünler yerleştirilir. Kir çözücü ve parlatma etkili sprey süreklilik sağlanarak ürünlere nüfuz ettirilir. Makineden çıkarılan ürünler yeniden ışıkla incelenir. Geçmeyen lekeler varsa, yeniden leke çıkarma adımları uygulanır. Kumaş liflerine gizlenmiş en küçük toz tanesinden, insan sağlığını tehdit eden mikroorganizmalara kadar, söküp atmada iddialı deterjan kullanılır.

Son olarak da özenli bir şekilde ütüleyerek, ücretsiz teslimatımızla evlerinize eşlik ederiz. Sizi güzel kokular ve ferahlıkla baş başa bırakırız. Ayrıca; bizlerden Stor perde yıkama fiyat hesaplama veya zebra perde yıkama gibi hizmetlerden faydalandığınızda, solventli deterjanlarımızı kullanıyoruz. Böylece, deterjanımız, uzun bir süre toz ve kiri tutmayan silikonlu yapısından dolayı koruma kalkanı görevi görür ve perdeleriniz, ilk günkü halini korur. Siz de yıkanabilir eşyalarınızın refahı için, profesyonelliğin kelime anlamı olan Temizyana Temizlik Şirketini seçin. Çünkü Temizyana Kuru Temizleme Alibeyköy, gözünüzü arkada bırakmayacaktır. Ayrıca buna sahibiz: Beylikdüzü Stor Perde Yıkama 2021 😍.

Gelinlik Kuru Temizleme
Kuru Temizleme Fiyat Listesi

Yuvanızda Mis Gibi Kokular Dolaşacak

Çok sevdiğimiz şık kıyafet ve dekoratif eşyalarımız, ne yazık ki sık sık elde yıkama ile temizliğe kavuşmuyor. Tam da burada devreye giren Temizyana ekibimiz, sizi, bu dertten kurtarıyor. Stor perde yıkama Alibeyköy hizmetleri ile başlayarak, lostra salonu İstanbul veya koltuk yıkama Kadıköy ile gösterdiğimiz başarıyı; her türlü kıyafet (mont, takım elbise, kaban gibi), yatak, yorgan ve stor perde, zebra perde gibi alanlarda devam ettiriyor, son teknoloji cihazlarla zarar vermeden temizliyoruz. Hızlıca teslim aldığımız ürünleri yetkili personellerimizle renklerine ve kumaş türlerine göre ayırarak, en uygun yıkama planını konuşuyoruz.

Hızlı Alım. 24 Saatte Teslim 🕒

Tüm İstanbul’da Ücretsiz Servis 🚚

Müşteri Memnuniyet Garantisi👍

En Uygun Fiyat 👌

+90 544 430 00 85

Beyaz ürünler için klor ve fosfat içermeyen beyazlatıcı formülle çalışırken, renkliler için renk aktifleştirici deterjanlar kullanıyoruz. Sökük ve deforme durumunu iyice kontrol ediyoruz. Geçmeyeceğini düşündüğünüz lekeler (salça, oje, vişne gibi) bile, hassas yıkama yöntemlerimizde kumaşı aşındırmadan üstün temizlik sağlıyor. Yeniliği yıkama yöntemlerimizde takip ettiğimiz gibi, kampanyalarda da yeniliği sağlıyoruz. Firmalar arasında en uygun Kuru temizleme fiyatları avantajlarına sahibiz. Cebinize en uygun ücreti belirleyerek, başarımızı kuru temizleme İstanbul‘a yayıyoruz.  

Call Now Button