2021 en ucuz halı yıkama fiyatları |Ücretsiz Servis

Halı Yıkama Fiyatları

Temizyana Halı Yıkama, En Ucuz Halı Yıkama Fiyatları listesini her müşterisi için uygun tutarak, profesyonel bir hizmet vermektedir. Halılar, biliyorsunuz ki evimizin yapı taşı görevini gören ve dekorasyonumuzu tamamlayan en temel şeylerden biridir. Bunlara ek olarak; yüksek trafik bölgelerinde kullanılmaları, üzerine yemek veya içecek dökülmesi, kötü koku sinmesi, toz ve birçok nedenden dolayı oluşan kirlere ev sahipliği yapmasına neden olmaktadır. Bu nedenle de belli aralıklar ile hummalı bir temizliğe ihtiyaç duyabilmektedir.

Tabii ki pek çok kişi, bu noktada En Ucuz Halı Yıkama Fiyatları ile endişe duyarak, halıları temizlemek için bir temizlik şirketine göndermek istemeyebilir. Fahiş fiyat aralığı, bazı firmalar için geçerli olabilir ancak Temizyana, bu algıyı ortadan kaldırarak, sizlere hem profesyonel hem de Uygun Halı Yıkama Metrekare Fiyatları ile destek vermek için, ilk günden itibaren çabalamaktadır.

Ücretsiz Servis
50TL ve üzeri

Kapıda Ödeme

En Ucuz Halı Yıkama Fiyatları 2021

MAKİNE HALISI15 TL / m2
MAKİNE YÜN HALI20 TL / m2
ŞAGİ HALI15 TL / m2
ELDOKUMA ŞAGİ25 TL / m2
MİLAS HALI25 TL / m2
İSPARTA HALI20 TL / m2
LADİK HALI30 TL / m2
BÜNYAN HALI30 TL / m2
HEREKE HALI40 TL / m2
UŞAK HALISI35 TL / m2
AFGAN HALISI35 TL / m2
PECWORK HALI35 TL / m2
STEP HALI35 TL / m2
HALIFLEKS15 TL / m2
OVERLOK15 TL / m2
YERİNDE HALI YIKAMA15 TL / m2

Devamını Oku : Kuru temizleme fiyatları

Halılar Neden Profesyonel Bir Yıkama İşlemine Tabii Tutulmalıdır?

Halılar, evlerimizde yer aldığı bölgeye göre pek çok kire maruz kalabilmektedir. Örneğin; mutfakta yer alan bir halımız, yemek esnasında oluşan bir dikkatsizlikten kaynaklı olarak, yemek lekeleri veya içecek lekeleri ile karşı karşıya kalabilir. Ya da evlerde oluşan kötü koku, toz ve birçok etkenle karşı karşıya kalabilir. Bu gibi birçok etkenin halılarda yer etmesi de oluşacak bakterilerin zeminini hazırlamaktadır. Oluşan bu bakteriler oldukça tehlikelidir ve bir de evde küçük bir bebeğiniz varsa ve emekleme dönemlerinden geçiyorsa, oluşan bakteriler ile yakından bir temas kurmak durumunda kalabilir. Ya da astım hastalığı gibi kronik rahatsızlıklarınız varsa, halılarda bulunan tozlar, sizleri oldukça fazla rahatsız edebilir.

En ucuz : Yün yorgan yıkama fiyatları

Halı Yıkama Fiyatları
En Ucuz Halı Yıkama Fiyatları

En iyi : İstanbul Stor Perde Yıkama

Tüm bu etkenler, evlerimizde yaptığımız temizlik ile bazen tam anlamlı giderilmez. Yani, derinlere işleyen lekeler ve bakteriler, yüksek güçlü basınçlı makinalar ile yapılan En yakın halı yıkama işlemine ihtiyaç duyar. Bu nedenle, evlerimizde yapacağımız düşük güçteki temizlik işlemleri, halılarımız için yeterli gelmeyebilir. Sonuç olarak; her halı, türüne ve cinsine göre farklı yıkama tekniklerine veya farklı halı şampuanlarına ihtiyaç duyar. Profesyonel merkezlerde bu pek tabii yapılabildiği için, evlerinizde yapacağınız halı temizleme işlemlerinde kullanacağınız herhangi bir yanlış şampuan, halınızı deforme edebilir. Ya da halılar, türlerinden ötürü doğru kurutma işlemleri ister. Yani, evde güneş altında kurutacağınız halılarınız, renk kaybı ve solma yaşayabilir. Bu yanlış durumlar ise, şirketimiz Temizyana’da özel kurutma tekniklerini kullanılarak, ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca buna sahibiz: ipek Halı Yıkama

Temizyana Halı Yıkama İşlemlerini Nasıl Gerçekleştiriyor?

Temizyana Halı yıkama fabrikası, tıpkı stor perde yıkama ve gelinlik kuru temizleme gibi hizmetlerinde olduğu gibi, istanbul halı yıkama işlemlerinde de aynı profesyonel hizmeti vermek için, ilk günden itibaren müthiş bir çaba göstermektedir. Bu nedenle, halı temizleme için hizmet almak isteyen müşterilerimizden halılarını teslim alarak, temizlik şirketimize getiriyoruz. Ardından, profesyonel ekibimiz, halılardaki gerekli incelemeyi yapıyor ve ne tür şampuan ile ne tür temizlik modülü kullanacağını kararlaştırıyor. Bu aşamadan sonra, halılarınız bir ön temizliğe giriyor. Buradaki amaç: üst tabakadaki tozları rahatça yok edebilmektir.

 En Ucuz : istanbul Koltuk Yıkama

Ardından, derinlemesine temizlik işlemine aldığımız halılarınız, bol şampuan ve basınçlı uygulamalar ile en dipteki lekeleri ve kirlere kadar imha ediliyor. Son aşama olarak, özel kurutma tekniği uyguluyoruz ve olası solma gibi olumsuz durumları ortadan kaldırarak, halılarınızı mis kokulu hale getiriyoruz. Sonrası, halı yıkama işlemi için teslim aldığımız halılarınız, size ilk günkü haliyle profesyonel bir şekilde teslim ediyoruz. Tabii burada bir noktayı da hatırlatmak isteriz. Halılarınız, elbette Temizyana’nın birinci ilkelerinden olan ‘’hızlı teslimat’’ mantığı ile teslim edilmektedir ancak bir acil durumunuz varsa, bunu firmamıza bildirerek daha hızlı teslim alabilirsiniz.  Ayrıca buna sahibiz: Stor Perde Yıkama Ümraniye .

En Ucuz Halı Yıkama Fiyatları

En İyi : Kuru Temizleme hizmetleri

Halı Yıkama Fiyatları ile Bir Devrim Yaratıyoruz

En Ucuz Halı Yıkama Fiyatları ile İstanbul halı temizleme firmaları arasında bir devrim niteliği yaratıyoruz. Ekibimizin üst düzey tecrübesi, bünyemizdeki son teknoloji cihazlar ve müşteri memnuniyeti ilkemiz, her geçen gün şirketimizin daha da büyümesini sağlıyor. Ayrıca, tüm bu büyümeyi göz ardı ediyoruz ve uygun fiyatlı halı yıkama hizmetimizi, her zaman maksimum hizmet ile taçlandırmaya devam ediyoruz. Tıpkı zebra perde yıkama veya koltuk yıkama hizmetlerimiz gibi her alanda sağladığımız başarıyı, istanbul halı yıkama ile devam ettiriyoruz ve En Ucuz Halı Yıkama fiyatları listesinde en uygun fiyat aralığını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Siz de bu hizmetten faydalanmak ve en iyi halı yıkama hizmetinden faydalanmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir